2737
2739
عنوان

با این شوهر چکار کنم بیاید

359 بازدید | 18 پست

سلام 

من شوهرم هر سری میرم میبینم عکسامو پاک میکنه مخصوصا که اون عکس خوب و خوشگل افتاده باشم امروز فهمیدم گفتگوی خواهرش تو واتساپو که بایگانی کرده بودم پاک کرده چقدر تذکر دادم بهش که این کارارو نکن انگار نه انگار.

الان چکار کنم به نظرتون یعنی چی آخه دارم منفجر میشم از عصبانیت

گوشیتو رمز بذار اگه گفت چرا دلیلشو بگو

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐💔 مشکلت نادره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
2738

خب چرا پاک میکنه.... والا من شوهرم یهویی هم ازم عکس میگیره میگه میخوام همه جوره و همه لحظه هاازت عکس داشته باشم 

... چرا اینجوریه اخه

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
این مرضو منم دارم همش میگم گوشیمو بدزدن بذار عکسای خزمو ببینن    

خزباشه بازم خودم باید تصمیم بگیرم پاک شه یا نه اینکه بی خبر میام میبینم همه چیم حذف شده خیلی بده

2706