2733
2739
عنوان

حالم بده دارم خفه میشم

376 بازدید | 20 پست

میخام برم از خونه خودم و درخاست طلاق بدم مستقیم حوصله قهرم ندارم میخام جدا شم تز بس اذینم کرده تورو خدا امید بدین برم از بس اذیتم کرده تو بیس سالگی لرزش دست گرفتم حال روحیم خیلی بده 

پاهات در میره موقع راه رفتن؟؟ 

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی اذیتم میکنه حرف میزنم جواب نمیده یهو داد میزنه انگار دیدنه خونس میزنه خیانت اصن نازمو نمیکشه ان ...

وای میخوای قبلش پیش یه مشاور برو شاید مشکلی داره ولی خدا صبرت بده واقعا 

اصن دستام یه دستم از بس میلرزه نمیتونم گوشی بگیرم دست راستمم هس خیلی اذیتم همش از عصبی شدنمو و حرص خ ...

اینجوری حرص بخوری در معرض مریضی های بدتری مثل ام اس قرار میگیری ها! 

برو دکتر اونم بزور ببر مشاوره اینجوری ادامه نده

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2738
وای میخوای قبلش پیش یه مشاور برو شاید مشکلی داره ولی خدا صبرت بده واقعا 

اصن قدمی بر نمیداره ازار روحی میده منو دیگ عشقیم ندارم ولی وابستم تا الان سخته جدایی ولی خستنم دیع دارم خودمو ا دست میدم 

اصن قدمی بر نمیداره ازار روحی میده منو دیگ عشقیم ندارم ولی وابستم تا الان سخته جدایی ولی خستنم دیع د ...

عزیز دلم منم عین خودتم،تنهادرشورتی آروم میشم که به خودم دلداری میدم و خودمو آماده میکنم بالاخره یروزی ازش جدامیشم راحت میشم 

عزیز دلم منم عین خودتم،تنهادرشورتی آروم میشم که به خودم دلداری میدم و خودمو آماده میکنم بالاخره یروز ...

منم میخام برم دیه در خاست بدم لرزش دستم ریده ت حالم از بس عصبیم میکنه خونم خونمو میخوره فک کن یه مرد هر چیم قهر کنی ناز کنی عین خیالش نباشه و نازتو نکشه 

خیلی اذیتم میکنه حرف میزنم جواب نمیده یهو داد میزنه انگار دیدنه خونس میزنه خیانت اصن نازمو نمیکشه ان ...

بخداوندی خدا منم لنگه تو هستم .ولی من بچه دارم با بچه هام نمی دونم چطوری طلاق بگیرم .ودوم من اصلا جایی برای رفتن وموندن ندارم چله حق شناسم میگیرم ولی تا الان هیچ جوابی نگرفتم .از خدا هم دلسرد شدم همه چله ها هم دروغه دروغ.

خواهر جان خدا ایشالا شوهر منو تو رو نیست ونابود کنه.از روزمین محوش کنه .

ولی خدا اصلا منو نمی بینه .

منم میخام برم دیه در خاست بدم لرزش دستم ریده ت حالم از بس عصبیم میکنه خونم خونمو میخوره فک کن یه مرد ...

سلامتیت ازهرچیزی مهمتره بخداعین خواهرمی شرایطتو کاملادرک میکنم،اون یه حیوونه نفهمه که تو بالاخره ازش راحت میشی مهم اینه که سالم بمونی خیلی تحت فشاری بامشاورصحبت کن و زیرابی کاری طلاقتو بکن ممکنه چندسال طول بکشه ولی امیدوارباش عزیزم سالم نگه دارخودتو تا روزای خوب بتونی اززندگیت لذت ببری،سلامتیتو فدای حرفای اون نکبت نکن...

2706