2737
2739

سلام به همه،ممنون میشم کمکم کنید،تروخدا برام گزارش نزنید،بزارید یکم از کمک دوستان استفاده کنم چون واقعا دیگه دارم زجر میکشم.ما تازه ۸ ماهه زندگی کردیم و یک سالم عقد بودیم .همسرم خیلی خوب و مهربونه،محبت میکنه ،تقریبا هرچیو بخوام برام فراهم میکنه،ولی ما یه مشکل بزرگی داریم و اونم تفاوت زیاد تو میل هامونه ،من میلم بیشتره و اون خیلی کمتره...همسرم نهایتا هر هشت روز یا ده روز یکبار میل داره برای رابطه در حالیکه من یک یا دو روز در میون....و به این توجه کنید که من اول زندگیمه اول شور و هیجانمه و همه اینها در حال سرکوب شدنه..فکر نکنید من تلاشی نکردم ،کلی تغییر تو عادات غذاییش دادم و خیلی بهش گرمی میدم و غذاهامم سعی میکنم طبعشو درست کنم که سرد نباشه...مشاور و روانشناس (س.ک...تراپیست )هم رفتیم و نظرشون این بود که همسرم سرد مزاج نیست ولی اصلا دوست نداره من پیشنهاد رابطه بدم یا من زورش کنم،،دلش میخواد هر وقت خودش خواست پا پیش بزاره...مشاور بهم گفت تو نه با لباس نه با حرف و نه با رفتار نشون نده که رابطه میخوای و اصلا هم حرفی نزن،بزار خود همسرت بیاد...و با اینکه خیلی سخته ولی تقریبا من این حرف ها رو عملی کردم و خیلی کم همسرم بهتر شد مثلا شد ۷ روز یکبار ....

این ترفندای مشاور به خاطر این بود که من قبلش خیلییی پافشاری و اصرار میکردم و واقعا احساس میکنم خودمو در برابر همسرم خار و کوچیک کردم ،،از خودم بدم میاد که برای یک نیاز و غریزه ای که دست خودمم نیست هی باید التماس کنم و رابطه ای که همه با شور و عشق دارنو، من از همسرم گدایی کنم من دیگه واقعا کلافه شدم،،الان هر وقت نیاز داشته باشم ،چون نمیتونم و نمیخوام بهش حرفی بزنم ،میرم تو خودم و بغ میکنم و خیلی سرد باهاش برخورد میکنم و خب اون میفهمه که من به خاطر چی اینطوری شدم و اعصابش بهم میریزه ،باره ها به خاطر این مسئله از من عذر خواهی کرده و گفته واقعا نمیتونم ،نه اینکه نخوام.....من اندامم ،تمیزیم ،حرکاتم ،همه چیم خوبه ،خوده همسرمم باره ها میگه که تو واقعا جذاب وس،،ک،،،ی هستی ،ولی خب رابطه نمیخواد...

وقتیم رابطه داریم خیلییی طول بکشه ،اونم اگر من هی طولش بدم یک ربع بشه ....من واقعا بریدم دیگه ، بهم محبت میکنه ولی من انگار دیگه باور نمیکنم محبتاشو چون چرخه عشقمون ناقصه چون من عشق و محبتی که دیگران از رابطشون دریافت میکنن رو ندارم،اینقدر موقع رابطه دارم از نیاز منفحر میشم که فقط منتظرم به نهایتش برسم و تموم شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق بگیر مثل من نشی ، بعد شش سال زندگی و زجر ، هر روز میگم طلاق بگیرم یا نگیرم .روح و روانت بیمار میشه ، کم کم دیگه به خودت نمی رسی، پرخاشگر و زودرنج میشی، اعتماد به نفست میاد پایین و ...

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
2731
طلاق بگیر مثل من نشی ، بعد شش سال زندگی و زجر ، هر روز میگم طلاق بگیرم یا نگیرم .روح و روانت بیمار م ...

پرخاشگر،عصبی ،زود رنج، شدممممم،مدام به همسرم میگم تقصیر توعه ،به من فشار میاد و من ناخودآگاه اینطوری میشم

خب وقتی اون عوض نمیشه خودت عوض شو ببین چه چیزایی میل جنسی رو کم میکنه تا به تعادل برسین

منم سردی میخورم ،،ولی انگار میل یه چیزه ذاتیه و با غذا و اینا خیلی کم تغییر میکنه

2740
پرخاشگر،عصبی ،زود رنج، شدممممم،مدام به همسرم میگم تقصیر توعه ،به من فشار میاد و من ناخودآگاه اینطوری ...

خوب خودت برو دکتر یه قرصی چیزی بخور تا یه کم سرد تر بشی یا برو طب سنتی بهت یه چیزایی بدن هوست رو کم کنه 

دختر تو پس چجوری اینهمه سال مجرد موندی اون موقع چیکار میکردی؟ 

پرخاشگر،عصبی ،زود رنج، شدممممم،مدام به همسرم میگم تقصیر توعه ،به من فشار میاد و من ناخودآگاه اینطوری ...

الانت رو نبین ، بعد چند سال رسما یه زن دیوونه میشی که حتی از پیش شوهرت خوابیدن هم چندشت میشه ، چیزی که من الان شدم.

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
آدم که رو استخاره برا زندگیش تصمیم نمیگیره

از یه طرف خیلی بهم فشار میاد ،از اون طرف همسرو زندگیمو نمیخوام از دست بدم ...ولی این مسئله خیلی رومون تاثیر گذاشته و میتونم بگم ۸۰ درصد جر و بحثامون سر این موضوعه

درسته این مشکل سختیه ولی اگه جدا بشی مطمینی که چندماه بعدش ازدواج میکنی؟واگه ازدواج کنی اون آقا حتما هم اخلاقش خوبه هم رابطه؟خیلی مردا اینطورن تازه با اخلاقای بد .به نظرم حتما برو مشاوره که تصمیم اشتباه نگیری

میتونی تضمین بدی بعد طلاق با آدم جدید بازم مشکلی تو رابطه جنسی نداشته باشی ؟اگر شوهرت خوبه پس باید ت ...

نمیدونم،خودمم از بعدش میترسم..ما تازه اخلاق هم دستمون اومده،تازه همو شناختیم

میتونی تضمین بدی بعد طلاق با آدم جدید بازم مشکلی تو رابطه جنسی نداشته باشی ؟اگر شوهرت خوبه پس باید ت ...

افراد کمی مثل شوهر ایشون هستن ، پس به احتمال زیاد همسر بعدیشون از این نظر بهتر خواهد بود. همین الان بیان بگین چند نفرتون، همسرتون اول زندگی هفته ای یک بار فقط رابطه برقرار میکرد اونم با بی میلی و نهایتا ربع ساعته ؟

2706