2733
2739
عنوان

مهمونامون کرونا دارن🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 34 پست
ای وای الان خوبه؟🥲

نه مرد😔

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تهران اونا از المان اومدن

واکسن زدن؟

سعی کنماسک بزنی و مرتب دستتو بشوری اگه بچه داری بفرس خونه مادرت 

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸
با مادر شوهرت تو یه ساختمونی؟ و دخترش اینا در واقع خونه مادرش هستن؟؟؟

اینی ک اومده برادرزادشه اره تو یه ساختمونیم دخترشم چهارسالشه شیش صبح گفت برو پیشش از خواب بیدارشد نترسه

منم خدایی دارم...🖤
2728
متاسفانه الان تو شرایطی هستیم ک کسانی ک سالم هستن باید خودشون قرنطینه کنند و کرونایی ها راحت بگردن . ...

دقیقاً 🤞

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸
2740
خدا رحمتش کنه😥

خدارفتگان شماروبیامرزه🖤

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببخشید اسی افغانی هستی؟

اینی ک اومده برادرزادشه اره تو یه ساختمونیم دخترشم چهارسالشه شیش صبح گفت برو پیشش از خواب بیدارشد نت ...

خب ببین خونه شما که نیومده 

شما 4 دیواری اختیاری داری میتونی عذر بخای و بگی من بدنم سریع واکنش نشون میده معذورم که تو جمع باشم ...

یا یه چیزی در این مایه ها 

اونا خونه عمه یا مادر خودشون اومدن و مادر شوهرت شک نکن پذیراشون هس نمیتونه ولشون کنه خو

اون بنده خدا هم میگی از یه کشور دیگه اومده پاره تنشه بگه برو؟

متاسفانه الان تو شرایطی هستیم ک کسانی ک سالم هستن باید خودشون قرنطینه کنند و کرونایی ها راحت بگردن . ...

شوهر احمقم تازه میره بچه رو ک کلی مریضه رو بوس میکنه میگم چرا بوسش کردی میگه لوپشو بوس کردم😕

منم خدایی دارم...🖤
ببخشید اسی افغانی هستی؟

آخه ایران و آلمان پذیرنده ی افغان هان سوال شد واسم 

شوهر احمقم تازه میره بچه رو ک کلی مریضه رو بوس میکنه میگم چرا بوسش کردی میگه لوپشو بوس کردم😕

راست میگن لپ اشکال نداره خب🙄

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
2706