2410
2553
عنوان

مهمونامون کرونا دارن🥲

613 بازدید | 34 پست

اول اومدن خودشون یکم حالشون بد بود ولی میگفتن ویروس گرفتن حالا حال پسر چندماهشون بد شد بردنش دکتر گفت کروناست بچه نمیتونه نفس بکشه میترسم یه طوریش بشه خدایی نکرده🥲

این هیچی هممون رو دیوونه کردن هی هرروز باید یکیشونو ببریم دکتر حالا شیش صبح مادرشوهرم اومد زنگ خونمونو زد گفت برو پایین دخترم خوابه پیشش بشین ما بچه رو ببریم بیمارستان حالش بده 🥲

دیوونه شدم این مهمونای کرونایی الان یه هفته میشه ک خونمونن🙃🙃🙃

اخه ببینید اینا چقدر بی درک و شعورن با بچه چندماهه از اونسر دنیا بلند شدن اومدن ایران اینهمه خواهربرادر پدربزرگ اینا دارن یه هفتس خونه ما با مریضیشون موندن🥲

منم خدایی دارم...🖤

کدوم شهری از کجا اومدن؟!

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

از کجا اومدن ؟ بچه ها که معمولا سبک میگیرن تو این یه هفته خودتونم باید تا الان میگرفتید شاید کرونا نیست بچه یه مشکل دیگه داره 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من یکی بیاد خونم عطسه کنه استرس شدید میگیرم و دستم از کار میفته شوهرم می‌دونه اخلاقمو دیگه توانایی پذیرایی ندارم اگه ببینم مهمونم علایمی چیزی داره 

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸
2714

بیچاره ها😔

شایدخودشونم نمیدونستن مریضن 

آخ تاپیکتوخوندم یادخالم افتادم وقتی واسه آخرین باراومدشهرمون ویروس گرفت چقدرگفتم کاش یکم شرایط مادربزرگمودرک میکردونمیموندپیششون 

واسه اینکه اونارومریض نکنه زودترمجبورشدن برگردن شهرشون که توی راه تصادف میکنن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
از کجا اومدن ؟ بچه ها که معمولا سبک میگیرن تو این یه هفته خودتونم باید تا الان میگرفتید شاید کرونا ن ...

از آلمان اخه بچه یهو حالش بد شد 

ما ک هیچ علائم و مشکلی نداریم

منم خدایی دارم...🖤
چ فرقی میکنه

ببخشید سوال من ازاستاتر بود از شما نپرسیدم 

لابد برام مهم بوده که پرسیدم 

2706