2733
2739

از خودم بدم میاد من خیلی براش صبر کردم حقوقش رفت بالا وضعش بهتر شد و.....خیلی دعوایی بود ملاحظشو کردم.......مادر پدرشو توسن کم از دست داده بود همینطور برادرشو خودش تو سن کم تصادف وحشتناک کرده بود ۳ چهار ماه بیمارستان بود ......زود رنج بود ......آخرسر با یک اس مس که من دیگه نمیدونم چی چکارکنم خانوادت راضی شن چون بابام گفت عقد مشهد نباشه بیا تهران.بهش برخورد خواهرشم پرش کرد .تمام کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب عکسامو نگاه میکردم تو همشون فقط منتظر  بودم که باهاش عروسی کنم تو همش از شرایط ناراحت بودم ...

ولشکن باور کن اگ عروسیم میکردی باید ی عمررر پشیموتی رو تحمل میکردی چن سر حتی ی مهمونی رفتن هم کارت گریه میشد بخدا..یکی از اینارو خودم دارم ک بهت میگم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
2728
ولشکن باور کن اگ عروسیم میکردی باید ی عمررر پشیموتی رو تحمل میکردی چن سر حتی ی مهمونی رفتن هم کارت گ ...

من میگم ادم از کجا بفهمه یکی مناسبشه برای من انقدر احساساتی شده بودم که نمیفهمیدم

2738

شما با صبرتون رشد کردید و دیگه آدم قبل نیستید اونم با بی‌صبری کسی مثل شما رو از دست داده به نظرتون کی سود کرده کی ضرر.

خدا گاهی با یه سوزن واکسینمون میکنه اما ما فقط به خاطر درد جای واکسن سر فحشو می‌کشیم بهش درست مثل بچه‌ها.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
بچه ها نمیدونم چطوری با خودم کنار بیام یاد فداکاری هام میافتم از خودم بدم میاد

چه سرنوشت مشابهی داشتیم

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
2706