2737
2734

احترام میزاره و یه شال میندازه ولی وقتی بیفته هم اهمیت نمیده شما باشید به این آدم میگید رفته اروپا خودش ول کرده؟؟؟؟

من اینو از فامیل زیاد شنیدم شما باشید چی جواب میدین و از نظر شما این مشکل داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون خودم ی ادم مذهبی ام برام مهمه تو هرجای دنیا هم باشم پوششم مهمه برام.و کسی ک رعایت نکنه از نظر من اهل اعتقاد ب حجاب نیس نه که بگم خودشو ول کرده.البته این بستگی داره طرف قبل رفتن ب خارج از کشور تو ایران چطور میگشته یعنی پوشش براش مهم بوده یا نه

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
2738

من خودم قراره برم تحصیل 

خودم ازاد میگردم 

ولی شنیدم که میگن خیلی افراد سردی هستن اون کشور 

و نباید از کشورت بدی بگی اونا اعتقاد دارن کشوری که توش زندگی کردن بد بگن یعنی خودشون بد هستن

خیانت =هرزگی

مسلمونه؟ اگه آره که خارج از کشور هم  باید رعایت کنه! 

از نظر من بله مشکل داره

چون با انداختن یه شال نه قانون رعایت شده و نه حکم دین

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
اگه واقعا بخواد به قوانین احترام بزاره باید براش مهم باشه شالش نیفته

خیلی ها هستن که با تیشرت و شلوار میرن بیرون منم منظورم از قوانین این بود که وقتی همه مانتو می‌پوشنن منم میپوشم وقتی همه شال دارن منم میندازم

الان تو خيابون كلي ها شال هم نميندازن اصلا مهم نيست اين قضيه به نظرم

ماشالله بعضی جاها ادم میره تو خیابون فکر مبکنی اومدی پاریس

والا تو پاریسشم اینجور ازادو خودنما نمیگردن

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
من خودم قراره برم تحصیل  خودم ازاد میگردم  ولی شنیدم که میگن خیلی افراد سردی هستن اون کش ...

من برای سفر چند بار رفتم و قراره برای تحصیل هم سال دیگه ایشالا برم ولی اونجا دیگه عکس بزارم مثلا میگن که رفته اونجا خودشو ول کرده چون چند بار گفتن بهم حالا به نظر شما جوابشونو چی بدم و اینکه شما رفتین میخوایین چه پوششی داشته باشین همون پوششی که اینجا دارید یا مثل افرادی که اونجا زندگی میکنن پوششتون باشه؟

خیلی ها هستن که با تیشرت و شلوار میرن بیرون منم منظورم از قوانین این بود که وقتی همه مانتو می‌پوشنن ...

خب عزیزم شما حرف از قانون زدی نه حرف از دیگران که پا روی قانون میذارن اونا مثل اینکه اصلا قانونمند نیستن

2706