2370
2358
نه نیستم اینا چیزاییه که همه میگن دید من چیز دیگه بود! با شنیدنشون بصورت مداوم ، میخوام علت ...

همه میگن؟ من دور و برم پر معلم ابتدائیه ندیدم اینجوری بگن . هممون از اول ک عالم و دانشمند نبودیم . بچه ها هم یه روز بزرگ میشن همیشه ک قرار نیست نادون بمونن 

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
چون حرف زدن هم بلد نیستن به بچه های مردم میگن زبون نفهم و هیچی حالیشون نیست

چیزی که بقیه میگن اینه

علتش چیه؟

واقعا نمی‌فهمن؟؟

میدونستی وقتی لبخند می‌ز‌نی ، نمیتونی نفس بکشی ؟!الکی گفتم خواستم لبخند بزنی:)                                 .............کاربری متعلق به دو دخترخاله همسن ، دوست داشتنی و جیگره😎😂❤
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
اتفاقا بسیار قابل احترامه و خیلی هم شغل حساسی هست هنری هست که از هر کسی برنمیاد

پس چرا بقیه اینجوری میگن؟؟؟؟؟؟؟؟

این حرفا چندین روزه توی گوشمه

علتش چیه که بقیه اینطور فکر میکنن؟

میدونستی وقتی لبخند می‌ز‌نی ، نمیتونی نفس بکشی ؟!الکی گفتم خواستم لبخند بزنی:)                                 .............کاربری متعلق به دو دخترخاله همسن ، دوست داشتنی و جیگره😎😂❤
بله من خودم منتظرم پسرم دوره ابتدایی رو تموم کنه و مهاجرت کنم چون هیچ جوره نمیتونم با اینجا کنار بی ...

من تدریسو دوست دارم

ارتباط با بچه ها رو همینطور

ایا کافیه؟

میگن هیچ پیشرفتی نخواهی داشت

و بچه هام تو این سن هیچی حالیشون نیست!

از ملت ایران و مردمش باید پرسید من دیدم این نیست ولی حرفایی که یه مدته شبانه روزی تو گوشمه همینه ...

کلاس اول سخته عشق میخواد علاقه به بچه های کوچک میخواد 

"خدایی کار هر کسی نیست که معلم اول دبستان باشه"

شاید حقوق کمی نسبت به کششی که خرج بچه ها میکنند داره 

گرگ عجل یکایک از این گله می‌برد این گله را ببین چه آسوده میچرندگوهری مراغه ای
همه میگن؟ من دور و برم پر معلم ابتدائیه ندیدم اینجوری بگن . هممون از اول ک عالم و دانشمند نبودیم . ب ...

خب چرا خیلیا اینقدر این شغل رو پایین میکشن؟

مگه میشه هیچ جای پیشرفتی نداشته باشه؟

مگه میشه بچه ها هیچی حالیشون نباشه؟

خب چرا میگن اینجوریه؟؟؟

من تدریسو دوست دارم ارتباط با بچه ها رو همینطور ایا کافیه؟ میگن هیچ پیشرفتی نخواهی داشت و بچه ها ...

عزیز جان خیلی سخته ولی بچه ها خیلی پاک هستن و نشان دادن مسیر درست زندگی. حتی یه نفر هم خیلی لذت بخش هست

من تدریسو دوست دارم ارتباط با بچه ها رو همینطور ایا کافیه؟ میگن هیچ پیشرفتی نخواهی داشت و بچه ها ...

اینکه هیچی حالیشون نیست کاملا مخالفم

بچه های الان بشدت باهوشن 

پیشرفتشو نمیدونم چون تو این حیطه کار نمیکنم

و اینکه ارتباط با بچه هارو دوست دارید کافی نیست به نظرم

باید ببینی صبرو حوصلت و اعصابت چجوریه 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2372
عزیز جان خیلی سخته ولی بچه ها خیلی پاک هستن و نشان دادن مسیر درست زندگی. حتی یه نفر هم خیلی لذت بخش ...

همین دیگه

منم عاشق همین کارم

ولی میگن اونا اصلا حالیشون نیست!

هیچی نمیفهمن!

میگن علاقتو توی این مسیر نمیتونی پیدا کنی

از طرفی هیچ جای پیشرفتی هم نیست

کلاس اول سخته عشق میخواد علاقه به بچه های کوچک میخواد  "خدایی کار هر کسی نیست که معلم اول دبست ...

این چیزایی که پرسیدم واقعیه؟

اینکه هیچ جای پیشرفتی نیست

و بچه ها نمی‌فهمنت؟

و ....؟

خب چرا خیلیا اینقدر این شغل رو پایین میکشن؟ مگه میشه هیچ جای پیشرفتی نداشته باشه؟ مگه میشه بچه ها ...

اونا لابد به کارشون علاقه ندارن یا وقت نمیزارن . چه شغلی بهتر از معلمی اونم واسه بچه ها که مثل زمین اماده کشت هستن . وقتی قید و بندی برای انتخاب معلم خوب وجود نداره بایدم یه عده این شغلو بکوبن و بیارن پایین . اونی ک این حرفو زده درکی از معلمی نداره و فقط بخاطر درامد رفته سمتش !

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
اونا لابد به کارشون علاقه ندارن یا وقت نمیزارن . چه شغلی بهتر از معلمی اونم واسه بچه ها که مثل زمین ...

:)

متاسفم برای کشورم

همین فقط

من یه معلم ابتداییم واقعاااااا عاشق کارمم 

اگه ارشد بگیرم میتونم برم دبیرستان تدریس کنم ولی هیچ وقت این کارو نمیکنم عاشق دنیای بچه هام 

بین بچه ها بودن ادمو شادو سر زنده نگه میداره

مونده از شغلت چی بخوای

من یه معلم ابتداییم واقعاااااا عاشق کارمم  اگه ارشد بگیرم میتونم برم دبیرستان تدریس کنمولی هیچ ...

یکم توضیح میدی ازش لطفا؟ که چطور کیف میکنید باهاش؟

چرا پس این چیزا رو میگن؟

مگه اینکه ادم تدریس و ارتباط با بچه ها رو دوست داشته باشه بده؟

این درسته که بچه ها اصلا درکی ندارن و هیچی حالیشون نیست؟؟؟

و اینکه اصلا نمیشه پیشرفت کرد؟؟؟؟

چطور میتونید دبیرستان برید؟ تغییر مقطع تقریبا غیرممکن شده

برا کشورت نه برای معلمایی که به هر دلیلی جز اموزش و پرورش بچه ها رفتن سمت این شغل :)

کشورم اجازه این کارو داده :)

مملکت ماست که برعکس همه کشورهای موفق ، جایگاه معلمی رو اینقدر پایین کشیده ... با دادن کمترین چیزا بهشون ....و وارد کردن بی لیاقت ترین افراد .....!!!

یکم توضیح میدی ازش لطفا؟ که چطور کیف میکنید باهاش؟ چرا پس این چیزا رو میگن؟ مگه اینکه ادم تدریس و ...

من عاشق بچه هام تو زندگی خونوادگیم ارتباطم عالیه با بچه ها

میفهممشون اکثرا حرفایی که از مامانشون قبول نمیکنن از من قبول میکنن

تو مدرسه هم همینه 

دوره ابتدایی ۵۰ درصد تعلیمه ۵۰ درصد تربیت.  دبیرستان نیست که فقط رو درس مانور بدی.      بچه باید بهش خوش بگذره تا درسو یاد بگیره که اونم فوتو فن خودشو داره

من عاشق بچه هام تو زندگی خونوادگیم ارتباطم عالیه با بچه ها میفهممشون اکثرا حرفایی که از مامانشون قب ...

اثرپذیری و اطاعت توی ابتدایی بیشتره یا دبیرستان؟ از جانب دانش اموزا

2373