2726
عنوان

چرا معلم ابتدایی بودن اینقدر تهوع اوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه ادبیاتی هست؟ تهوع آور ینی چی؟ هیچی حالیشون نیست ینی چی؟ شما هم یه زمانی اول دبستان بودین ها&n ...

از ملت ایران و مردمش باید پرسید

من دیدم این نیست

ولی حرفایی که یه مدته شبانه روزی تو گوشمه همینه

فقط علتشو میخوام بدونم؟؟؟

چرا همه اینجوری میگن؟؟؟؟

2728
من معلم نیستم! دید خودمم چیز دیگست مدتهاست بصورت شبانه روزی این حرفا تو گوشمه فقط میخوام علتشو بد ...

بله من خودم منتظرم پسرم دوره ابتدایی رو تموم کنه و مهاجرت کنم

چون هیچ جوره نمیتونم با اینجا کنار بیام

در هر صورت من فکر کردم شما معلمی

حالا که نیستی و دوست نداری واقعا نرو چون اعصاب و حوصله تو این کار خیلی مهمه 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
نه نیستم اینا چیزاییه که همه میگن دید من چیز دیگه بود! با شنیدنشون بصورت مداوم ، میخوام علت ...

همه میگن؟ من دور و برم پر معلم ابتدائیه ندیدم اینجوری بگن . هممون از اول ک عالم و دانشمند نبودیم . بچه ها هم یه روز بزرگ میشن همیشه ک قرار نیست نادون بمونن 

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
اتفاقا بسیار قابل احترامه و خیلی هم شغل حساسی هست هنری هست که از هر کسی برنمیاد

پس چرا بقیه اینجوری میگن؟؟؟؟؟؟؟؟

این حرفا چندین روزه توی گوشمه

علتش چیه که بقیه اینطور فکر میکنن؟

بله من خودم منتظرم پسرم دوره ابتدایی رو تموم کنه و مهاجرت کنم چون هیچ جوره نمیتونم با اینجا کنار بی ...

من تدریسو دوست دارم

ارتباط با بچه ها رو همینطور

ایا کافیه؟

میگن هیچ پیشرفتی نخواهی داشت

و بچه هام تو این سن هیچی حالیشون نیست!

از ملت ایران و مردمش باید پرسید من دیدم این نیست ولی حرفایی که یه مدته شبانه روزی تو گوشمه همینه ...

کلاس اول سخته عشق میخواد علاقه به بچه های کوچک میخواد 

"خدایی کار هر کسی نیست که معلم اول دبستان باشه"

شاید حقوق کمی نسبت به کششی که خرج بچه ها میکنند داره 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
همه میگن؟ من دور و برم پر معلم ابتدائیه ندیدم اینجوری بگن . هممون از اول ک عالم و دانشمند نبودیم . ب ...

خب چرا خیلیا اینقدر این شغل رو پایین میکشن؟

مگه میشه هیچ جای پیشرفتی نداشته باشه؟

مگه میشه بچه ها هیچی حالیشون نباشه؟

خب چرا میگن اینجوریه؟؟؟

من تدریسو دوست دارم ارتباط با بچه ها رو همینطور ایا کافیه؟ میگن هیچ پیشرفتی نخواهی داشت و بچه ها ...

عزیز جان خیلی سخته ولی بچه ها خیلی پاک هستن و نشان دادن مسیر درست زندگی. حتی یه نفر هم خیلی لذت بخش هست

من تدریسو دوست دارم ارتباط با بچه ها رو همینطور ایا کافیه؟ میگن هیچ پیشرفتی نخواهی داشت و بچه ها ...

اینکه هیچی حالیشون نیست کاملا مخالفم

بچه های الان بشدت باهوشن 

پیشرفتشو نمیدونم چون تو این حیطه کار نمیکنم

و اینکه ارتباط با بچه هارو دوست دارید کافی نیست به نظرم

باید ببینی صبرو حوصلت و اعصابت چجوریه 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706