2733
2734

من یه دوستی دارم که باهاش خیلی صمیمی هستم ۶ ساله باهم دوستیم ولی خب من یکم افسردگی دارم زود رنجم اونم رفته روانپزشک فهمیده اختلال دو قطبی داره کلی قرص دکتر براش تجویز کرده مشکل اینجاس که مدام ناراحتم میکنه خیلی زیاده روی میکنه همش میگه تو خنگی گاگولی همش خوردم میکنه منم چون مریضه مراعاتشو میکنم اما گاهی واقعا ناراحت میشم بهم بر میخوره و روم تاثیر داره میشه بگین باهاش چیکار کنم دوری کنم؟

جفتمون دانشجو هستیم من نمراتم بالاس ولی اون همش میفته اما مدام بهم میگه تو خنگی تا یه کلمه حرف میزنیم میگه خفه شو جلو جمع تحقیرم میکنه همش میگه بقیه مسخرت میکنن بهت میخندن چند شب پیش گفت خاک تو سرت با فلانی بعد حرف زدی ناراحت شد رفتم به دوستم گفتم من چیزی گفتم که ناراحت شدی گفت من که یادم نمیاد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم شمام برو پیش روانشناس برای مشکل افسردگیت باید درمانش کنی تا وقتی دوستت تحت درمان هس چون خودتم افسردگی داری کمتر رفت آمد کن تا برای درمان مشکل خودتم اقدام کنی 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

یا اون گوشی ایفون مدل بالا داره من سامسونگ ما تو اتاق بودیم گوشی هامون تو سالن بود بعد گوشی یه کدوممون داشت زنگ میزد دیدم دوستم توجه نمیکنه پرسیدم گوشی منه گفت اره حتما گوشی توئه اسکول چون گوشیش مدل بالاس منو خورد کرد

بنظرم شمام برو پیش روانشناس برای مشکل افسردگیت باید درمانش کنی تا وقتی دوستت تحت درمان هس چون خودتم ...

خواهرجان فکر میکنی نرفتم 

رفتم ماهی ۲ _۳ ملیون پول میخواد از کجا بیارم

خواهرجان فکر میکنی نرفتم  رفتم ماهی ۲ _۳ ملیون پول میخواد از کجا بیارم

پس قدم اول رو بردار از این دوستت که اینجوری پرخاشگرهست و تحقیرت می‌کنه دوری کنه چون رفتارش باعث تشدید مشکل خودت میشه اینطوری که من فهمیدم تو حتی به روش هم نمیاری که از رفتارش ناراحت میشی و توخودت می ریزی 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
پس قدم اول رو بردار از این دوستت که اینجوری پرخاشگرهست و تحقیرت می‌کنه دوری کنه چون رفتارش باعث تشدی ...

اخه به روش بیارم پرخاشگری میکنه جیغ جیغ میکنه یا مشت میزنه در دیوار به خودش اسیب میزنه دور وری هاش میترسن اصلا باهاش حرف بزنن بعضیا هم چیزی بهش نمیگن میگن حوصله جیغ جیغا اینو نداریم

اخه به روش بیارم پرخاشگری میکنه جیغ جیغ میکنه یا مشت میزنه در دیوار به خودش اسیب میزنه دور وری هاش م ...

پس واقعا ازش دوری کن روح و روانت رو بهم می ریزه من یه دوستی داشتم مشکل دوستت رو داشت بدبختی این بود بود که قبول نمی‌کرد مشکل داره کار به جایی رسید که منم حس کردم دارم ناخودآگاه مثل اون میشم مثلاً اون وسواس فکری داشت یه حرف رو هزار بار می پرسید و بیخودی واسه هرچیزی استرس داشت یا پرخاشگری میکرد خیلی سعی کردم کمکش کنم آخرش خودم لطمه خوردم باهاش قطع ارتباط کردم الان آرامش دارم و اعصابم راحت شده 

شما خانوم ها موجودات ناز نازی هستید 

من می گیرم دوستامو عین سگ می زنم چی زی نمی گن 

البته به شوخی می زنم ولی زخم و زیلی می شه 

اونا هم می زنن 

و بعد می گن تو چقدر باحالی 

البته این واسه اونموقس که بچه تر بودم 

حالا دوست شما بهتون می گه خنگید ناراحت می شید 

البته بعضی رفتار ها واقعا باعث دل زدگی ادم می شه 

ولی زیاد اگر گفت بگید اگر خنگ نبودم با تو دوست نمی شدم

شما خانوم ها موجودات ناز نازی هستید  من می گیرم دوستامو عین سگ می زنم چی زی نمی گن  ا ...

نه نگا اگر یه بار دوبار سه بار به شوخی بگه برام مهم نیست میگم دوستیم ولی این روزی ۱۰ بار بصورت جدی و پرخاشگری میگه بعدم دوستی پسرا با دخترا فرق داره دخترا چند بار به هم فحش بدن یا همو بزنن قهر میکنن قطع ارتباط میکنن یا چیزا مسخره به هم میگن مثلا میگن عصبی بد دهن مخصوصا من ادم خاکی هستم کسایی که خودشونو بالا باکلاس و پر ادعا میگیرن نمیتونم تحمل کنم ولی این دوستم به طور جدی میگه 

2706