2733
2739
سلام دوستان...از دیروز صبح که روز دوم انتقال بود بدجوری گلوم درد میکنه تا حدی که مجبور شدم نصف شب با اینکه استراحت مطلق داشتم برم دکنر...اونم هیچی بهم نداد فقط قرص مکیدنی...بعدش که اومدم خونه از عذاب وجدان تا صبح خوابم نبرد همش به خودم فحش میدادم که چرا از خونه بیرون رفتم...امروزم از صبح عطسه و سرفه به گلو دردم اضافه شده...خیلی نگرانم میترسم این حالم رو جنینا اثر بد بذاره..قلبم تو دهنمه از استرس
ارام جون توکل به خدا انشا الله اثر نمذاره گلم.در ضمن ابلیمو تازه و عسل برای گلو درد خیلی خوبه.بخور انشا الله زودی خوب شی.البته من نمیدونم اگر خوردن این ها رو دکتر منع نکرده باشه برات
سید ایلیا کوچولو مامان.خوش آمدی به این دنیا.خدایا هزار بار ممنون.شکرت ای مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا استراحت مطلق لازم نیست. من استرالیا هستم. البته هنوز میکرو نکردم فعلا اولش هستم اما گفتن اصلا استراحت مطلق خوب نیست چون گردش خون کم میشه. گفتن روزه اول بعد بیمارستان برید خونه دراز بکشید پاشید غذاتون رو بخورید دستشویی برید دوباره استراحت کنید. از روزه دوم هم برید سر کار ولی ارام و با احتیاط.
کلا مخالف استراحت مطلقن
2738
شیرگرم خیلی خوبه ومعجزه میکنه برا گلودرد
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
سوپ عدس یا عذسی بخور هم برا سرماخوردگیت خوبه هم خون سازه لیموشیرین و بخور هم فراموش نشه
بابای من تا سرما میخوره بجای دکتر رفتن 2-3 کیلو مرکبات میگیره می خوره خداییشم زود خوب میشه
@2bare_man
2706