2737
2739
عنوان

نمک نشناسی جیگرمو آتیش زده

263 بازدید | 21 پست

خواهری که شش سال ازم کوچیکتره، یه جورایی خودم بزرگش کردم، زحماتی براش کشیدم که مادر برا بچه ش نمیکشه...

برای تغییر رشته ش تا صبح بیدار میموندم درس باهاش کار میکردم

تو همه ی سختیا از زندگی مشترک خودم و بچه و شوهرم زدم که هواشو داشته باشم و حالشو خوب کنم

با نامزدش کات کرده بود یه هفته آوردمش خونه ی خودم که سرپاش کنیم

من و شوهرم عین پدرومادرم کنارش بودیم و هممممه کار براش کردیم...همممممممه کار.

الان عقد کرده، سر یه ماجرای الکی با پدرومادرم بد برخورد کردن، دلشونو خییییلی سوزوندن، تازه بابای من اینققققدر مهربون و اهل مدارا و احترامه که نگوووو...

حالم بده

حالم خیلی بده

نمک نشناس میشینه زیر چونه ی شوهرش درمورد ما بد میگه، منی که خودش میدونه چققققدر مدیونمه

دلم خونه برا بابام

برا خودم که جواب خواهری و محبتامو اینطوری گرفتم، اصلا نمیتونم آروم بشم

امشبم که باز داستان جدید...

می‌نویسم ادامه شو، تو رو خدا یه کاری بگید دلم قرار بگیره

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️

الان کلش داغه چند وقت دیگه خودش میفهمه چه غلطی کرده

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

حرص نخور برای تو دلیت خوب نیست

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این کارایی که شما انجام دادی وظایف خواهریت بودن به عنوان یه خواهر بزرگتر مدیون یعنی چی!!!

عین رسید رستوران نشستی لیست نوشتی که منتشو سرش بذاری

اگه قبلا هم اینجوری منت سرش گذاشتی پس طبیعیه که ازت کینه به دل گرفته باشه و کارای خوبتو یادش بره

2728

یکی از اقوام پاگشاش کرده الان مهمونی هستیم، یه جوری با من طلبکارانه ست انگار من بد کردم🙂🥲... رد میشم ادا درمیاره و دهن کجی میکنه...

بعدم تند تند با شوهرش حرف میزنم و ما رو چپ چپ نگاه میکنه، جالبش اینجاست که شوهرشم فوری برمیگرده به مامانش که بغل دستشه گزارش میده و خط میگیره

چرا انقدر خواهر من نفهمه؟!؟؟

چراااااا

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️

چه خواهر خوبی هستی تو 

الان دیگه طوری دلها از سنگ شده که بیشتر تا وقتی براشون منفعت داشته باشی دوستت دارن 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
الان کلش داغه چند وقت دیگه خودش میفهمه چه غلطی کرده

تا بفهمه مامان بابامو سکته داده...ارتباط و دیدگاه شوهرش هم نسبت به ما دااااغون کرده

یکی از اقوام پاگشاش کرده الان مهمونی هستیم، یه جوری با من طلبکارانه ست انگار من بد کردم🙂🥲... رد می ...

میگم ک کله اش داغه

بزرگترین خریت اینه که بد خانوادتو ب شوهرت بگی حتی اگه یزیدن هیچی نباید بگی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2738
دلم برا بابام کبابه

جریان دعوا سر چی بوده ؟ چرا اینقدر طلبکاره؟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
این کارایی که شما انجام دادی وظایف خواهریت بودن به عنوان یه خواهر بزرگتر مدیون یعنی چی!!! عین رسید ...

اولاً، هیییییچ خواهری وظیفه نداره از شوهر و زندگی و بچه ش بزنه بخاطر خواهرش، لطفه 

دوماً، قبلا نگفتم، ولی وقتی طرف کوره نباید یادآوری کرد؟! دلم میسوزه منو که همه جوره خواهری کردم فروخته به کسایی که حتی یه کادوی تولد ساده به تازه عروسشون ندادن و پاگشاش نکردن

سوما، من خواهرم و وظیفه دارم، اون وظیفه نداره؟!

چرا فک میکنید همیشه باید مخالفت و ایرادجویی کنید؟! یه وقتایی همدرد باشید و خودتونو جای طرف بذارید

یکی از اقوام پاگشاش کرده الان مهمونی هستیم، یه جوری با من طلبکارانه ست انگار من بد کردم🙂🥲... رد می ...

عزیزم ممنون از لطف هابی کردی 

رفتارهاش رو دیدی 

تغییر رویه بده 

الان جوگیره 

باهاش سرد ولی با احترام برخورد کن 

این پاگشا هم تحمل کن 

بعد ازش یه مدت فاصله بگیر

چه خواهر خوبی هستی تو  الان دیگه طوری دلها از سنگ شده که بیشتر تا وقتی براشون منفعت داشته باشی ...

دلم خیلی میسوزه، چون خودشم خوووووب میکنه که چققققدر نسبت بهش مهربون بودم و هستم چقدر الان تنها و دلشکسته ام

اولاً، هیییییچ خواهری وظیفه نداره از شوهر و زندگی و بچه ش بزنه بخاطر خواهرش، لطفه  دوماً، قبلا ...

ببین عزیزم وقتی تاپیک میزنی یعنی در واقع داری نظر خواهی میکنی و نظر منفی هم قطعا بین نظرات مثبت هست و محاله همه کامنتا مثبت باشه پس نباید جوش بیاری

ما نظرمونو میگیم چه حقیقت باشه و تلخ

چه دروغ باشه و شیرین.

خواهر شما هم قطعا وظایفی داره اما چون الان حرفای اونو نشنیدم چجوری مخاطب قرارش بدم؟من که نمیدونم اون چرا این کارا رو میکنه و از چی ناراحته و دلیلش چیه

باید حرفای اونم شنید و بعد بهش گفت کارش درسته یا غلط

2706