2752
2734
عنوان

سرکلاژیا میشه بیاید لطفا

439 بازدید | 44 پست

با طول سرویکس ۲۶ تو هفته ۱۸ عمل شدم الان امروز شدم ۲۱ هفته ب امید خدا ولی جنین خیلی پایین حس میکنم ببخشید حرکاتش رو مثانمه انگار زبونم لال اومده بیرون همش میمیرمو زنده میشم و اینکه دهانه رحمم تو اتاق عمل دو سانت باز بود دکتر گفت بعد سرکلاژ بازم باز میشه؟؟؟؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
قربونت میگذرونیم کم کم شکمم داره بهش فشار میاد پوستش کشیده میشه میسوزه کمی  با روغن زیتون چرب ...

منم شکمم سفته مثل اینکه بخواد بکشه ولی هنوز بزرگ نشده روغن شنیدم تو 7 ماهگی میشه زد ??? 

من از الان میزنم آب روی آتیشه  خیلی آرومم میکنه

خیلی ناراحتم خیلی بحث دارم با مادرشوهر ب کل فاصله انداخته بین منو شوهرم 😔😔من خونه مامانمم ازم مواظبت میکنه تو این 6 ماه بهم نگفته مادرشوهرم زنده ای یامرده ولی همش با شوهرم میحرفه زندگیمو خراب میکنه کاری کرده ک دیگه من خونه مامانم اون خونه مامانش میخوابه

این الانه منه ۲۳ تمام هستم ترکهای قرمزو ببین  اینا سفید بودن باز قرمز شدن سر سومی دعا کن بخیر ...

انشالله دلم برا بچم سوخت انقدر خودمو زدم چیزیش نشه ی وفت خیرنبینه مادرشوهرم