2733
2734
عنوان

واردای به اینستاگرام بیاین لطفا

28 بازدید | 6 پست

من امروزتواینستابودم...توتنظیماتم رفتم غعالیت که ببینم فقط دست خودم باشه وبود...گوشی خودم فقط ثبت بود...پایینش زده بودخروج‌...فک کردم خروج ازاون قسمته...زدم کلااینستام پرید...چیکارکنم؟پیجم کاریه

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

عزیزم واقعا معذرت می‌خوام تو تاپیکت اومدم گفتم تو تاپیک خودم بپرسم عقده ایا گزارش میزنن بعداً نمیتونم ازت بپرسم.میکم شما موردی دیدی اسم مادر یه نفر نباشه دعا بگیرم و نتیجه بده؟

بزرگترین کمکی که میتونم به بچم کنم اینه که هیچ وقت بچه دار نشم.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقعا معذرت می‌خوام تو تاپیکت اومدم گفتم تو تاپیک خودم بپرسم عقده ایا گزارش میزنن بعداً نمیتون ...

من بغلیمون دعانویس بود..اسم نبودمادرشوحوامیگفت...ننیجه رونمیدونم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2731
کلا کاراش نمیدونی نتیجه داشت یا نه؟

معمولانه...وقتی ازاونجارفتن کلی شاکی اومددرخونس