2733
2739
عنوان

پزشکی ۴ ساله میشه؟

1822 بازدید | 33 پست

یکی از اشناها ۲۳ سالشه دانشجوی تخصصه

ازش پرسیدم چندسالگی رفتی دانشگاه گفت 

۱۸ سالگی 

گفتم مگه پزشکی ۷ ساله نیست چجوری تو این سن دانشجوی تخصصی 

گفت نه ۴ سال پزشکی عمومیه ۴ سال تخصص میشه ۸ سال بعد گفت رتبه دو رقمی اورده یه ضرب رفته تخصص .

چجوری همچین چیزی میشه کسی اطلاعی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم.در ضمن حتما باید طرح رو بگذرونی بعد تخصص.پزشکیم ۷ سال هست حداقل

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738

نمیشه چون ترمای اخر شیفت دارن الکی نیست که واحد زیاد برداری

شاید ماما بوده مثلا 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

پزشکی۷سالس حالا بخوایی شبانه روز بخونی میشه۵سال البته تیزهوشا 2سالم طرح داره حتما باید بره و بد بره تخصص شرکت کنه ینی کم کم۷سال تا۹سال فقط عمومی زمان میبره

نه نمیشه حتی درسش هم خوب باشه فقط میتونه چند واحد رو نخونه و پاس کنه 

نه اینکه تو چهار سال تخصصی رو بگیره غیر ممکنه

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 

۴ ساله نمیشه تموم کرد چون کاراموزی داره حتی اگه واحد زیاد برداشته باشی که خیلی سنگینه پاس کردنشون

تخصص ۴ ساله نیست ۲ الی ۳ سال هست

چیزی به اسم تخصص مستقیم وجود نداره مگه اینکه معدل بالا داشته باشه از طرح ۲ ساله معاف شده باشه و بجاش ازمون داده

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
نمیشه چون ترمای اخر شیفت دارن الکی نیست که واحد زیاد برداری شاید ماما بوده مثلا 

اصلا اجازه ندارن بیشتر از حد مجاز واحد بردارن من علوم پایه بودم ترم تابستونی میخاستم بردارم به بدبختی زبان فقط تونستم بردارم 

2706