2737
2739
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

130 بازدید | 12 پست

طرف گفته بینایی سنجی شغل و درآمد داره ؟

همه نوشتن نهههه اصلا من هرکی دیدم بیکار بوده 

بعد جالبه طرف خودش رتبه کنکورش به عنوان شارژ ایرانسل استفاده شده و الانم رشته آبیاری گیاهان دریایی میخونه  

چی میزنید به ما هم بدین خسیس نباشین 😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

اصلا چرا اینهمه کنکوری و دانش آموز؟؟؟

مگه سایت بارداری و بچه داری و همسرداری نیست؟؟؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا چرا اینهمه کنکوری و دانش آموز؟؟؟ مگه سایت بارداری و بچه و همسرداری نیست؟؟؟

نمیدونم دیگ خب سنشون خوبه دیگ خیلی از همین مادرا و خانمای متاهل هنوز ۲۰ سالشونم نیس

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2728
نمیدونم دیگ خب سنشون خوبه دیگ خیلی از همین مادرا و خانمای متاهل هنوز ۲۰ سالشونم نیس

من نامزدم ۱۶سالمه😑دانش آموزم هستم 🤦 چیکار کنم 

قربان وجودت که وجودم ز وجودت شده موجود 😍💞
من نامزدم ۱۶سالمه😑دانش آموزم هستم 🤦 چیکار کنم 

درس بخون 😄

2738
اصلا شرط ازدواجم تحصیله 

آفرین دختر فهمیده

😂😂😂😂 درمورد داروسازی هم همینو میگن  چه برسه به بینایی سنجی

حتی پزشکی

دقیقاااااا فقط به پرستاری و فرهنگیان علاقه دارن😁

😂😂😂