2733
2734
عنوان

خواستگار بدنساز برام اومده... درامد دارن؟ بدنسازا بیاید خدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 3863 بازدید | 106 پست
😝تجربه ثابت کرده شوهر منم بدنسازه مشت میزنم دست خودم درد میگیره🥲🥲🥲بنظرم این موضوع مهمه تو تصمیم ...

🤣🤣🤣🤣

یه چماغی چیزی اماده بذار یه گوشه برا دعوا دستت دردمیگیره اونجوری که

💙استقلالی💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ولی من  خوشم نمیاد ازاینا.همون معقول متوسط باشه بدن قشنگه.اونا ی جوری ان منکه میترسم.😂🤣

دقیقااا منم خوشم نمیاد اصلااا پسر قدبلند و چهارشونه و هیکلی دوس دارم ولی طبیعی ن اینجوری😂ب دوستام میگفتم میگفتن تو اسکولی🥴

2731
🤣🤣🤣🤣 یه چماغی چیزی اماده بذار یه گوشه برا دعوا دستت دردمیگیره اونجوری که

ن تصمیم گرفتم دیگ فیزیکی دعوا نکنم فحش بدم فزار کنم😂😂😂😂😂

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
موفق باشی عزیزم اگه دوست داشتی میتونی درمورد نحوه خوندنت و اینکه تیزهوشان بودی یا نه یه توضیح کوچیک ...

من سه سال راهنمایی تیزهوشان بودم خابگا بودم شدید افسردگی گرفتم  جوری نه نهم نتونستم یک کلمه درس بخونم و ریاضی رو افتادم...دهم دیگ تیزهوشان و... نرفتم مدرسه عادی بودم بخاطر افسردگی نتونستم بخونم دهمم گند زدم  اوایل ۱۱ هم باز تاعید همین مدلی بودم ولی خب چون کرونا بود مدرسه نمیرفتم حالم بهتر داشت میشد چون از مدرسه متنفر بودم...اردیبهشت ماه یازدهم شروع کردم و از صفر شروع کردم

به مشاور هم داشتم دست بسرم کرد گولم زد ... منم بدون مشاور نشستم خفن تلاش کردم و خوندم ک سال اول قبول شدم 

من سه سال راهنمایی تیزهوشان بودم خابگا بودم شدید افسردگی گرفتم  جوری نه نهم نتونستم یک کلمه درس ...

عالی یه دختر قوی که پای هدفش موند دنیا به امثال تو نیاز داره ایشالا که توی ازدواجم بهترین تصمیم و میگیری و لذت قبولی حقت بوده 😊❤

درد من از حصار برکه نیست                                                       درد من زیستن با ماهیانی است                                           که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده🕊🥀# freeedom
من سه سال راهنمایی تیزهوشان بودم خابگا بودم شدید افسردگی گرفتم  جوری نه نهم نتونستم یک کلمه درس ...

نحوه خوندن هم بنظرم   کانال سیب ترش ویس هاش عالیه راجب نحوه خوندن دکتر مردوخی‌... منی ک روزی ۱ ساعتم نخونده بودم از روری ۵ ساعت شروع کردم و ب روری ۱۲ ساعت رسوندمش فقط واس جمع بندی مشاور گرفنم...و اینکه بنظرم تست زیاد منو موفق کرد...

عالی یه دختر قوی که پای هدفش موند دنیا به امثال تو نیاز داره ایشالا که توی ازدواجم بهترین تصمیم و می ...

مرسی قشنگم اگ کنکوری هستی درخاست دوستی بده هرسوالی  داشتی درخدمتم❤

نحوه خوندن هم بنظرم   کانال سیب ترش ویس هاش عالیه راجب نحوه خوندن دکتر مردوخی‌... منی ک روزی ۱ ...

عزیزم ممنون که وقت گذاشتی من امسال تلاش کردم ولی اونی نشد که میخوام نمیدونم کجای کارو اشتباه کردم😢

درد من از حصار برکه نیست                                                       درد من زیستن با ماهیانی است                                           که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده🕊🥀# freeedom
عزیزم ممنون که وقت گذاشتی من امسال تلاش کردم ولی اونی نشد که میخوام نمیدونم کجای کارو اشتباه کردم😢

اشکال نداره کنکوز دی ماه ثبت نام کن ایشالا قبولی

از فیلم و ویس های کانال سیب ترش استفاده کن بنظرم من خودم طبق اوناپیش رفتم...عالی بود و اینک تست زماندار بشدت زیاد بززززززززززززززننننن و تحلیل یادت نره ... استمرارررر هیلی مهمه روزی ۲ ساعت بخون اصلا ولی هرروز بخون ‌‌...و اینکع تمرکزت رو هدفت باشه 

سر جلسه متوجه نشدی اشکال کارت کجا بوده؟

مدیریت زمانت 

یا ....؟؟؟؟