2737
2734
عنوان

به نظرتون با بچم چیکار کنم؟؟؟

196 بازدید | 27 پست

سلام دوستان

دارم از پوشک میگیرمش از ظهر تا قبل از خواب ۲۰ بار بردمش دستشویی اما جیش نکرد کلی هم وایسادم و منتظر موندم

حتی تو خونه هم خودشو نگه داشته بود و جیش نمیکرد بدون پوشک، فقط یک بار اونم سرگرم کاری بود

انگار میترسه به غیر از داخل پوشک جای دیگه ای جیش کنه

شب قبل از خواب پوشکش کردم سریع داخل اون کارشو کرد

بچه افسردگی میگیره وقتی وقتش برسه خودش میگه

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 

راحتش بزار توروخدا.دختر منم اینطوری بود با پوشک خیییلی راحت بود.تا وقتی ک نمیبستم پوشکشو حتی اگه یه هفته هم طول میکشید باورکن ک خودشو نگهمیداش.ولی وقتی پوشکش میکردم کارشو میکرد..میدونی احساس امنیت میکنن وقتی پوشک دارن همچین حسی دارن..من پوشکش کردم سخت نگرفتم تاوقتی ک خودش رفت دسشویی..

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه افسردگی میگیره وقتی وقتش برسه خودش میگه

منم موافقم واقعا

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
2728

موقعش نيست منم اينطوري كردم نميرفت ميترسيد از دسشويي والله من تازه رفت تو چهارسالگي گفت و از پوشك جدا شد

الانم بيرون جيش نميكنه ميگه برگرديم خونه دهنمون سرويس شده😔

روزييكه تو خونه ي مستقلم هستم و به اين روزا ميخندم🙏
عزیزم آخه ۲ ماه دیگه میشه ۳ سالش منم عقیدم همین بود ولی خسته شدم از متلکای اطرافیان

ربطی ب اطرافیان نداره تو مادرشی همین اطرافیان پس فردا بچه ات افسرده بشه بهت انگ مادر ظالم و خودخواهو میزنن

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
راحتش بزار توروخدا.دختر منم اینطوری بود با پوشک خیییلی راحت بود.تا وقتی ک نمیبستم پوشکشو حتی اگه یه ...

چند وقتش بود خودش متوجه شد باید بره دستشویی پسر من ۲ ماه دیگه سه سالش میشه

چند بار تلاش کردم همینطور بود حس میکردم خیلی غصه میخوره و دوباره پوشکش میکردم

2738
موقعش نيست منم اينطوري كردم نميرفت ميترسيد از دسشويي والله من تازه رفت تو چهارسالگي گفت و از پوشك جد ...

خیلی سخته واقعا

پسر منم امروز خیلی غصه داشت

اینی که یه جا نمیشینه تا خود شب رو مبل نشسته بودو چهرش غمگین بود

شوهرم میگه ولش کن بدتر به کلیه ی بچه هم آسیب میرسه

عزیزم آخه ۲ ماه دیگه میشه ۳ سالش منم عقیدم همین بود ولی خسته شدم از متلکای اطرافیان

ماله من اين اخرياي تو خونه باز ميزاشتم گاهي يكم ميريخت شلوارش رفته رفته خوب شد بدبختيمون اونجايي بود كه ميرفت خونه مادرشوهر تحفه ام اونم ميگفت ماي بي بي ببندش اين هي ميرفت مييومد ميبستم باز ميكردم

ديگه عيد امسال شوهرم گفت نميخرم هركي نميزاره خونش نزاره ديكه ننه جونش  قبول كردن هر ٥ديقه ميفرستادش خونه كه برو جيش كن 

روزييكه تو خونه ي مستقلم هستم و به اين روزا ميخندم🙏
ربطی ب اطرافیان نداره تو مادرشی همین اطرافیان پس فردا بچه ات افسرده بشه بهت انگ مادر ظالم و خودخواهو ...

از همشون بدتر بابای خودمه باور کن

هرسری که میریم اونجا گیر میده بهم

شوهرم براش مهم نیست بیشتر اسایش بچه براش مهمه اصلا هزینه ی پوشکو اینا براش مهم نیست

چند وقتش بود خودش متوجه شد باید بره دستشویی پسر من ۲ ماه دیگه سه سالش میشه چند بار تلاش کردم همینطو ...

اره پوشکش کن تا وقتی ک خودش راحت باشه و خودش بره دسشویی.باورکن هرسری پوشک میخریدم همش میگفتن وای پوشک میکنی نخر پوشک نکن..درجواب همه توی دلم میگفتم خفه😁😁😁چهارسالش بود کاملا جداشد دسشویی رف دیگه پوشکش نکردم..

ماله من اين اخرياي تو خونه باز ميزاشتم گاهي يكم ميريخت شلوارش رفته رفته خوب شد بدبختيمون اونجايي بود ...

پسر منم امروز قد یه سکه گاهی خودشو خیس میکرد اما نهایت تلاشش این بود جیش نکنه

از همشون بدتر بابای خودمه باور کن هرسری که میریم اونجا گیر میده بهم شوهرم براش مهم نیست بیشتر اسای ...

افرین به شوهرت..ما ادم بزرگا وقتی دسشویی داریم میریم دسشویی.بچه هاهم چون از اولش توی پوشک کارشونو کردن حالا ارامشو امنیتو توی اون میبینن احساس راحتی میکنن معڋبم نمیشن..منکه پوشکش کردم تاوقتی ک خودش رف دسشویی.هیچوقت زورش نکردم..چون چنباری امتحان کردم نگهمیداش تاوقتی ک پوشکش کنم منم راحتش گذاشتم..

اره پوشکش کن تا وقتی ک خودش راحت باشه و خودش بره دسشویی.باورکن هرسری پوشک میخریدم همش میگفتن وای پوش ...

پسر منم ول کنی تا ۵ سالگی باید پوشک بشه

کاش با یه دکتر روانشناس کودکم مشورت کنم

خدا خودش کمک کنه

به نظرم سخت ترین مرحله بچه داری همین از پوشک گرفتنه

2706