2737
2734
عنوان

کابینت اماده خب یا بده نسبت ب بودجه

1671 بازدید | 35 پست

بچه جایی سراغ دارین کابینت ارزون بزنه خیلی دلم میخاست های گلاس بزنم ولی با این پولی داریم ی تیکه چوبم نمیدن دستمون    

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر نصبش خوب باسه یهو نیفته که خوبه 

وااای نگو یعنی امکان داره من انقد وسایل کریستال سنگین دارم

2728

بخدا کل اشپزخونه چهارتا کابینت میخاد چطور حساب میکنن انقد گرون درمیاد خیلی دلم گرفته خونه ک با هزار قسط قرض گرفتم نمیدونم ب سلیقه خودمم کابینتاشم بزنم

2738
ای خواهر منم همین مشکل رو دارم یه کم پول داشتیم دادیم برا کابینت ولی نیمه کاره رها شده پول نیست که ک ...

وااای منم تو همین فکر بودم نصفه نیمه بزنم ولی شوهر ادم بیخیالیه حالا حالا با این همه قرض نباید امیدی داشته باشه بعداهههااا هم کاملش کنم گفتم چهارتا اماده بگیرم اونم ب اشپزخونم نمیاد

وااای منم تو همین فکر بودم نصفه نیمه بزنم ولی شوهر ادم بیخیالیه حالا حالا با این همه قرض نباید امیدی ...

ما خونه زدیم ولی چون خیلی هزینه کردیم چونکه دو طبقه رو باهم آوردیم بالا دستمون خالی موند .واسه همین مجبور شدم از این آماده ها ک ۴ میلیون شد فعلا گذاشتم .تحمل میکنم تا یکی دو سال دیگه بتونم اونیکه میخوام رو بزنم 

کاربر بهارستونم 🥲طراحی چهره با قیمت مناسب 
وااای منم تو همین فکر بودم نصفه نیمه بزنم ولی شوهر ادم بیخیالیه حالا حالا با این همه قرض نباید امیدی ...

من پشیمون شدم برا های گلاس.اگه از اول میدونستم قراره نصف نیمه بمونه تا خدا داند همون اول چندتیکه از این آماده ها میگرفتم حداقل اینقدر حرص نمیخوردم

اشتباه منو نکن من آماده زدم سه سال پیش عمق کم هیچی جا نمیشه الانم قیمت نسبت به سه سال پیش وحشتناک با ...

ی جارو گیر اوردم قسطی میزنه ولی میگه 36میلیون میدونم واسه بقیه پولی نیست ولی الان ما لنگ هزارتومنیم اشتباه بزرگم این بود ک خونه کلید نخورده گرفتم

ما خونه زدیم ولی چون خیلی هزینه کردیم چونکه دو طبقه رو باهم آوردیم بالا دستمون خالی موند .واسه ...

اخه دوسال دیگم میدونم انقد گرون شده ک میگی کاش همون موقع زده بودم

2706