2737
2734

درود دوستان هرگونه شماره ناشناسی ک از طریق واتساپ باشه و با آرم صدا و سیما باشه اصلا جواب ندید بمن امروز زنگ زدن و رفتم خوندم دیدم کلاهبردارن و البته یسریشون دستگیر شدن یه شماره ای زنگ زد بمن ک اصلا امکان نداره توی واتساپ همچین شماره ای باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلایک

استاد هشتک گذاری 🙂🤙 مخالف کودک همسری 😌 مخالف اسم های عربی 🥀 مخالف خرافات 🤞 مخالف تبعیض نژادی 😊 مخالف تبعیض جنسیتی 🙃 مخالف توهین به عقاید یکدیگر ☺️ مخالف رسومات احمقانه 😄 مخالف آدم هایی سست عنصر که حرف هاشون ریشه ای نداره 🖖 اگه آدمی هستی که با همه این ها موافق هستی نه توی تاپیک من بیا نه لایک کن نه ریپلای بزن      (🫀 ۱۴۰۱/۵/۱۶ 🫀)

بله از چند نفر کلاهبرداری کردن

البته نمیدونم برا چ تاریخی هست ولی ویسش ت گوشیم هست در حال حاظر

از طرف همراه اول زنگ زد و سفر رایگان ب کربلا جایزش بود و خلاصه...

ک اقاهه از قبل در جریان بود و تا زنگ میزنه صداشو ضبط میکنه برا پلیس فتا

2738
بله از چند نفر کلاهبرداری کردن البته نمیدونم برا چ تاریخی هست ولی ویسش ت گوشیم هست در حال حاظر از ...

کاش منم میدونستم ضبط میکردم البته بهم گفت گفتم حالا ک چی؟یه حرف زشت زد منم قطعش کردم هیچ اطلاعاتی بهش ندادم ازت اطلاعات میخوان کد ملی و اینا

2706