2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ویدئو تیترش هم اومده🥲💗

بی صبرانه منتظرم

خصوصا جنی ....

منتظرت میمونم .... هرچقدر که لازم بود براش وقت بذار و باهاش کنار بیا ولی یادت نره ما همیشه پذیرات هستیم و دوستت داریم مراقب خودت باش 
دقیقا منم ولی جنی خیلی لباسش بای بود احتمالا کلی هیت یره دوباره این بچه سر لباسش🤦‍♀️🥲

کار عادیشونه هیت ب جنی 

کمپانی هم هیچ وقت پشتش نبود

منتظرت میمونم .... هرچقدر که لازم بود براش وقت بذار و باهاش کنار بیا ولی یادت نره ما همیشه پذیرات هستیم و دوستت داریم مراقب خودت باش 
2738
کار عادیشونه هیت ب جنی  کمپانی هم هیچ وقت پشتش نبود

آره اصلا کرم از خود کمپانیه اینا چه لباسایی که میده بهش بپوشه خیلی بازه جنی هم خوب یزره سینش نسبت به بقیه اعضا بزرگ تره از بالا پایین زده بود بیرون چه وضعشه واقعا🤦‍♀️کره ای ها هم حساس ولی بقیه اعضا لباسشون پوشیده تر بود

آره اصلا کرم از خود کمپانیه اینا چه لباسایی که میده بهش بپوشه خیلی بازه جنی هم خوب یزره سینش نسبت به ...

کره ای ها هم مشخص نیست کدوم طرفن 

ب حرف اینا باشه ایدل باید خودشو بکشه

ولی جنی نردبون خیلیا شد

دقیقا ولی نردبون خیلیا شد رو متوجه نشدم؟

هایب از جنی برای بالا کشیدن لسرافیم استفاده کرد و همونطور ک شاید ندونی هایب و وای جی باهم تصمیم گرفته بودن و وای جی بیانیه داد من اطلاعی ندارم!

هایب از جنی برای بالا کشیدن لسرافیم استفاده کرد و همونطور ک شاید ندونی هایب و وای جی باهم تصمیم گرفت ...

نه من نشنیدم اینو من خیلی تو پیجای خبری کیپاپ میرم ولی اینو نشنیدم تا حالا ولی وای جی و هایب هیچ وقت با هم همکاری نمیکنن بخاطر شیپ هایی که میشه

نه من نشنیدم اینو من خیلی تو پیجای خبری کیپاپ میرم ولی اینو نشنیدم تا حالا ولی وای جی و هایب هیچ وقت ...

هایب بدجور ب تهیونگ ضربه زد 

سهامش کلی پایین اومد 

ولی تهش گارام اخراج شد

هایب بدجور ب تهیونگ ضربه زد  سهامش کلی پایین اومد  ولی تهش گارام اخراج شد

آره اصلا گارام دیوونه بود بابا بهش تو هایب میگفتم مریض جن*سی بخاطر حرفاش ولیارامم خیلی ضربه خورد خودکشی نکنه صلوات🤦‍♀️

2706