2737
2739
عنوان

حالم خرابه مادرم سرطان روده داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 110 پست
همش از عودش سالای بعد میترسم 

از الان‌نگران اتفاقی که نیافتاده نباش.مگه مادرتو خدا نیافریده بسپار به خودش تو باید بمب روحیه باشی برای مامان.همه ی آدما در روز با چالشهای سختی روبه رو میشن شکستش بدید.خدا درد رو داده درمانم داده توکل کن بهش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان‌نگران اتفاقی که نیافتاده نباش.مگه مادرتو خدا نیافریده بسپار به خودش تو باید بمب روحیه باشی ب ...

تومان ب خودشه اگ امید نداشتم تا الان خودمو کشته بودم انقد ک وابستشم میدونم خوب میشه ولی بازم استرس دارم

2731
یا خدااا.بمیرم برات چرا این مریضیا اومده نگران نباش سرطان سینه قابل درمانه.مادرتون گرید چنده؟

خدا نکنه.

نمدونم کلا راجب بیماریش صحبت نمکنه دوستم نداره کسی ازش چیزی بپرسه

عزیزم براشون آیت الکرسی میخونم خدا بهتون ببخشتش ❤️

مامان منم پسفردا عمل دارع.عملش سخت نیس ولی خودش خیلی استرس داره براش دعا کنین یکم آروم شه

مآ اَز تَبآر بُغضیمْ ،آسودِگی رَوآ نیست...🎈🖇️                         انقد تو این زندگی دهنم سرویس نشده که آخرش بیان زیر اعلامیم بزنن شادروان ، بنویسید مرحوم «پــاره دو عالم » (:                     
2738
یا خدااا.بمیرم برات چرا این مریضیا اومده نگران نباش سرطان سینه قابل درمانه.مادرتون گرید چنده؟

بخدا همش از این غذا هاست حالا نمیخوام بترسونمتون ولی سرطان های گوارشی کلن ارثیه با سرطان سینه پدر بزرگم سرطان معده داشت الان خوب شده الحمدلله ایشون میدونست ارثیه رعایت نکرد دچارش شد ولی عموم میدونه ارثیه خیلی رعایت میکنه در ضمن شیر هم باعث سرطان سینه میشه

عزیزدلم قوی باش ؛ میفهمم ، درکت میکنم  واقعا سخته 

ولی روده خیلی زود نتیجه میده درمانش و زود خوب میشه  ؛ چندین نفر اطرافم دیدم ک همگی خوب خوب شدن الانم مشکلی ندارن 

الهی ک خدا همه بیمارها رو شفای خیر بده ❤

تومان ب خودشه اگ امید نداشتم تا الان خودمو کشته بودم انقد ک وابستشم میدونم خوب میشه ولی بازم استرس د ...

ما کدوممون از طرف خدا نامه داریم که تا ابد زنده ایم. هر کدوم به یه نفس بندیم ایمانتو خیلی خیلی قوی کن باور کن ترس دیگه بی معنی میشه تو سخت ترین اتفاقات هم سبکی این یه امتحانه خدا میگه بندم رو محک بزنم شیطان خسته و ناامید میکنه رو سیاهش کن به خدا بگو بیشتر از همیشه بهت ایمان دارم هر چی صلاح میدونی بهترین صلاح رو برای مادرم رقم بزن

عزیزدلم قوی باش ؛ میفهمم ، درکت میکنم  واقعا سخته  ولی روده خیلی زود نتیجه میده درمانش و ...

بله خیلیا رو شنیدم ک چندین سال خوب شدن اما میدونی وقتی اسم سرطان میاد آدم ناخودآگاه ترس برش میداره منم میگم کاش یه مریضی دیگه ای بود ک اسمش این نبود

2706