2737
2739

احساس میکنم تاپیک سرکاریه😐مگ داریم همچین دختری

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:
 اونقدر حرص خوردم طرف ریده بهش اینم گفته چشم چرا دخترا ما اصلن عزت نفس ندارن

مردک سه نقطه 

اسی خیلی ضعف نشون داده آخه چرررررا 

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شوهره خوبی... حالا یکی پیدا شده به فکرت ه بده.... از خدا تم باشه.... در تلاش‌ه که عیب هاتو درست ک ...

😐😐 عزیزم عیب؟؟

طرف میگه بکوب از اول بساز! 

اگ عیب داشته چرا از اول رفته سراغش؟ 

واقعا درکتون نمیکنم

مآ اَز تَبآر بُغضیمْ ،آسودِگی رَوآ نیست...🎈🖇️                         انقد تو این زندگی دهنم سرویس نشده که آخرش بیان زیر اعلامیم بزنن شادروان ، بنویسید مرحوم «پــاره دو عالم » (:                     
2731
مردک سه نقطه  اسی خیلی ضعف نشون داده آخه چرررررا

اسی احتمالن تنها دستاورد زندگیش قراره زن این بی شرف باشه

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی

وای اعصابم بهم ریخت حتی اگ سرکاری باشه!

بهتره از تاپیک برم بیرون

مآ اَز تَبآر بُغضیمْ ،آسودِگی رَوآ نیست...🎈🖇️                         انقد تو این زندگی دهنم سرویس نشده که آخرش بیان زیر اعلامیم بزنن شادروان ، بنویسید مرحوم «پــاره دو عالم » (:                     
2740

فقط اون خدا بزرگه گفتناشششش 😒😒😒😒

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
وا عزیزم چی داری میگی؟ ؟؟ طرف رسما داره بهش میگه از کل قیافه و هیکلت حالم داره بهم میخوره برو از نو ...

خداییش کدوم مردی الان حاضره زنش خوشگل تر بشه.... ایشون مثل یک رفیق خوب داره اجازه بهش می ده که به خودش برسه و اهمیت بده.... الان من التماس شوهرم می کنم این چیزها رو اجازه نمی ده... چون دوسم نداره... دوست نداره من به خودم برسم... 

2706