2733
2739
عنوان

دانشگاه فرهنگیان

360 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها من تجربیم احتمالا اموزش ابتدایی پیشوا بیارم امسال . میشه از اینکه خوابگاه میدن یا نه و اینکه چند سال باید درس بخونی و حقوقش چه طوریه بهم بگین لطفا ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین فامیل همسر خواهر من گفت پسره دانشجوی فرهنگيان شد از همون اولم رفت درس بده الان یکساله از همون اولم حقوق میدن الان ۳/۵میدن بهش،تا هشت سال باید بمونی اگر زودتر خارج شی بری رشته دیگه بلید هرچی دادن بهت حقوقشون بدی،،دختر منم میخواست بره مردد بود ورفت حسابداری،از اولدبری حقوق داری،خوابگاه رو نمیدونم 

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
2738
ببین فامیل همسر خواهر من گفت پسره دانشجوی فرهنگيان شد از همون اولم رفت درس بده الان یکساله از همون ا ...

مرسی عزیزم پس بعد هشت سال دوباره میتونم کنکور بدم ؟ میدونین که اگه شروع کنی به تدریس حقوقت چه قدر میشه؟

یعنی از ۵۶۰۰ چهل و پنج درصد کم میکنن ؟

میدونین بعد چند سال میتونم کنکور بدم دوباره و اینکه بعد چهار سال شروع به تدریس میکنن ؟ وقتی استخدام شدن حقوق چه قدر میشه؟

یعنی از ۵۶۰۰ چهل و پنج درصد کم میکنن ؟

بله

دریافتی با ۲۰ درصد کسورات

خالص دریافتی: حدود ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان

دریافتی با ۲۵ درصد کسورات

خالص دریافتی: حدود ۳.۷۵۰.۰۰۰ تومان

دریافتی با ۴۵ درصد کسورات

خالص دریافتی: حدود ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان

بله دریافتی با ۲۰ درصد کسورات خالص دریافتی: حدود ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان دریافتی با ۲۵ درصد کسورات ...

اهان مرسی بعد اگه خوابگاه خودشونو نخوای میتونی خوابگاه دیگه ای بگیری ؟

مرسی عزیزم پس بعد هشت سال دوباره میتونم کنکور بدم ؟ میدونین که اگه شروع کنی به تدریس حقوقت چه قدر می ...

دخترم می‌گفت اگر طلیعه همین هشت سال بخوای میتونی تغییر رشته بدی اما هرچی حقوق دادن بهت ازت پس میگیرن بعدش هم خقوقت احتمالا بالا هست باز میخوای من ازش بپرسم فردا بهتون جواب بدم،اره دخترم می‌گفت پایه همون سه ونیم هست والان معلمها حقوقشون هشت اینا باید باشه گمووونم باز خواستی میپرسم ،طفلک بچم همه نظراتش از اول ابتدایی تا الان بیست بوده اکثرا رفت حسابداری یا مدیریت حالا هر کدوم شه والان میگه اگر نشد دی امتحان میدم پدرش در اومد یکسره بالا می‌آورد الانم درگیر هست ،رتبه هم بد نبود البته از نظر من خودش زیاد خوشش نیست

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
بله دریافتی با ۲۰ درصد کسورات خالص دریافتی: حدود ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان دریافتی با ۲۵ درصد کسورات ...

بعد چند سال میتونی استخدام بشی ؟ بعد که استخدام شدی حقوق چه قدره؟

مرسی عزیزم پس بعد هشت سال دوباره میتونم کنکور بدم ؟ میدونین که اگه شروع کنی به تدریس حقوقت چه قدر می ...

۴ سال درسه ۸ سالم تعهد کار بعدش فک کنم بشه دوباره کنکور داد ولی معمولا کسی این کارو نمیکنه مخصوصا ابتدایی چون درساش کاملا متفاوته و بنظرم خیلی از درس فاصله میگیری

حقوقم خب دقیق مشخص نیست باید حکم بزنن ولی احتمالا از ۵۶۰۰ تا ۶۵۰۰ باشه بدون رتبه بندی

2706