2733
2734
عنوان

بمونم شهر خودم یا برم دانشگاه تهران ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 58 پست
من چی؟  من رشته ای که میخوام رو هم تهران هم شهر خودم میارم ولی هر دوش آزاد 🥺 چیکار کنم؟  ...

ببین چی به صلاحته گلم

‍    ‍یه جور مُرده پرستین که آدم هَوسِ مُردن میکنه(:        *به امید مرگ خاموش🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین چی به صلاحته گلم

آخه نمیدونم چی درست تره 🥺 هیچکسم راهنماییم نمیکنه

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
چه رشته ای؟

یه دونه ژنتیک 

یه دونه میکروبیولوژی 

یه دونه روانشناسی 

دانشگاه تهران شمال 

هرکدوم رو بزارم اول درمیام 🥺

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
2738
آزاد شهر خودت برو چخبره هم پول دانشگاه بدی هم خوابگاه

شما معلم بودین؟میشه به منم راهنمایی کنین؟من رشته خودم طراحی لباسه استان خودمم که مازندران هست دانشگاه های به نام و خیلی خوبی داره حالا من برم شهر دیگه خوبه؟من اولیت م استان خودمه بعد شهرای دیگه مث تهران مشهد..به نظرتون شهر خودم بهتره یا شهر دیگه برم ؟

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
چه رشته ای

گفتم بالاتر که 

یه دونه ژنتیک 

یه دونه میکروبیولوژی

یه دونه روانشناسی 

هر کدوم رو اول بزنم قبول میشم 🥺

بستگی به خودت داره 

اگه میخای تو ایران بمونی شهر خودتو تهران فرقی نداره بمونی بهتره 

اگه میخای بری برو تهران 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
شما معلم بودین؟میشه به منم راهنمایی کنین؟من رشته خودم طراحی لباسه استان خودمم که مازندران هست دانشگا ...

منم مازندرانم 🥺 ت کجاشی؟

گفتم بالاتر که  یه دونه ژنتیک  یه دونه میکروبیولوژی یه دونه روانشناسی  هر کدوم رو ...

علاقت به کدومه گلم همون بهترین اما ۲ تا گزینه بالا بهترن

‍    ‍یه جور مُرده پرستین که آدم هَوسِ مُردن میکنه(:        *به امید مرگ خاموش🌱
2706