2737
2739

من ۴ساله دارم کنکور میدم ولی نتونستم در حد توانم تلاش کنم،شوهرم میگه دیگه بچه بیاریم،مامانم میگه دیگه درس رو ول کن قید کنکور رو بزن،همه ی اطرافیانم سرزنشم میکنن،نمیدونم چرا نمیتونم از کنکور بگذرم😭این چه مرضیه دارم 

نمیتونم از هدفام دست بکشم،ولی هیچ کس دیگه پشتم نیس همه میگن بیخیال ۴ساله تلاش کردی هیچی نشدی ،البته من این ۴سال واقعا تلاش نکردم،نمیدونم چیکار کنم اگه بچه هم بیارم باز میترسم در آینده بگه مامانم دیپلمه هس و جلو دوستاش خجالت بکشه😔شوهرم اجازه نمیده برم پیام نور یا آزاد،فقط فرهنگیان رو ک خودم عاشقشم اجازه میداد برم ک نشد😭😭😭😭💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2728

عزیزم غصه نخور یجور میگی دیپلم انگار هرکی مدرک داره با سواده خود من دیپلم گرفتپ گفتم دیگ نمخام برم دانشگاه و واقعا خیلی وقتا لازم‌میس حالا اون سغلی ک‌مخای نشده بازم‌تلاش کن ولی جدی تلاش کن ی

نه عزیزم. چرا شرمنده بشه

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
2740

😳😳😳😳😳

مدرک مادر باعث سر افکندگی فرزند؟؟؟!!!! 

ان شالا فرزنده تلاش میکنه مدرک عالی میگیره که مادر سر بلن بشه🤲

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

چه حرفیه !!!

بی سوادم بودی باید تلاش میکردی درست بارشبیاری که ملاک و ارزش ادم ها رو روی تحصیلاتشون نزاره که از مادر خودش خجالت بکشه به خاطر بی سوادی 

ادم تحصیلکرده داغون کم ندیدم 

نه مدرک ایران ارزش پشگل نداره چه دیپلمش چه دکتراش

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

الان لیسانسه ها خیلی وضعشون خوبه؟که دیپلمه ها نباشه؟

هیچ چیزی خطرناک‌تر از اعتقادات و سنت‌های غلطی نیست که تو ذهن آدما جا بیفته .. اونوقت اگه بخوان آدم بکشن! با خیال راحت میکشن...   منطقی باشیم، هوم؟!