2733
2739

۶ روز دیگه سومین سالگرد عقدمه چن روز پیش فک کردم بجای مهمونی یا کادو گرفتن برا هم دوتایی بریم کافه یکی از پاساژایه شهرمون سرویس قلیون هم داره . شامم میخوریم کلی ذوق داشتم بخدا چون اولین باره میخام برم ب شوهرم الان گفتم و قیمتشم نشون دادم سر جمع میشد ۳۰۰ تومن حالا بیشترش حساب کردم.

هوا رفت میگه نمیخامو فلان میشینیم خونه شام میخوریم قلیونم میکشیم خونمون اینهمه پول ب چی بدم😒انقد دلم شکست بخدا همیشه ک من خونم اونم سر کار انگار نمیشد یه روز بریم خوش بگذرونیم هوامونم عوض بشه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خسیسه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2728
2738
درک کن مردا خیلی فشار روشن هست توی این گرونی میشه ساده ترم خوش بود

کلن بحث خرج کردن ب من شدنی میمیره ب موتور ۳ ملیون پول خرج کرد الان واسه ی کافه میمیره

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجور بکنم

وضع مالیش خوبه؟ 

در حدی هست ک ی سیصد برای ی شب بده؟؟

اگر اره هم خسیسه هم بی احساس

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

قلیون؟😒😒😒😒

فک نمیکردم کسی برای جشن سالگرد عقدش قلیون کشیدن بشه مایه شادیش.

در هر حال بعضی مردا دوست ندارن پول خرج کنن،اینجور کارا رو هم ولخرجی میدونن خودت یکم خلاقیت ب خرج بده تو خونه هم میشه جشن گرفت.

2706