2737
2739

اصلا مهم نیست 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبلا خیلی 

الان ۰

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
2738

مهم نیست برام 

ولی کلا با خودم نمیتونم کنار بیام یعنی با خودم درگیرم همیشه مثلا توقعم از خودم یه چیزی بوده بهش نرسیدم حرص میخورم وگرنه برام مهم نیست بقیه

فقط در صورتی حرف بقیه برام مهم که جلوم بهم توهین کنن وگرنه نظرشون و..کلا برام مهم نیست

مردم خودشون برام مهم نیستن دیگه چه برسه به حرفشون

من خدا را در قمقمه آب یافته‌ام ‏در عطر یک گل ‏در خلوص برخی کتاب‌ها و حتی نزد بی‌دینان  اما تقریباً هیچگاه وی را نزد آنانی که کارشان مدام سخن گفتن از اوست نیافته‌ام.

تو این سن اصلا ذره ای اهمیت نداره انگار نمیشنوم 

اما قبل از ۲۵سالگی خیلی اهمیت میدادم و خیلی ضربه خوردم از این کازم 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
2706