2733
2739

سلام دوستان الان به نظرم خوردن و رستوران دیگه جز تفریح ما ایرانیا حساب میشه

دوست داشتید بستنی فروشی یا رستوران خوب رفتید تهران معرفی کنید همگی استفاده کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکن فکتوری باملند رو خیلی پسندیدم شخصا. رستوران رست دربند هم خوبه، البته ویوی خیلی جذابی داره و صبحانه‌ش خوبه، ناهار و شام تاحالا نرفتم. رستوران پیور توی یوسف‌آباد رو هم دوست دارم غذاهای وگن خوشمزه‌ای داره. ربلان رو هم برای صبحونه رفتم و خوب بود کیفیتش اما قیمتش هم خووووب گرونه😂 یه رستوران ایتالیایی هم روبروی پارک ساعی هست که خوبه اما اسمش رو یادم نمیاد.

کافه خوب هم کافه اتاق، عمارت دل، کافه موزه سینما تو باغ فردوس، کافه کارفه، خانه پاپریکا، کافه گلدون، کافه پارادیزو، پدرخوانده به‌نظرم خوبن.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728
رستوران ارکیده عالیه 😐🦊 رستوران عالی قاپو موسیقی زندست و خیلی شاد و باحاله 😐🦊 بستنی مانستر خیلی ...

مرسی چرا همه این استیکر پوکر فیس زدی براش😁

2738
راستش رو بهت بگم بستنی رو هرجا ببینم وایمیستم برای همین خیلی نمیدونم چی به چیه و کدوم خیلی تاپه😂

من جلاتو هوس رفتم قیمتش بیشتر نسبت به جای دیگه ولی خیلی خوب بود دوست داشتی تست کن توی سایتش البته قیمتش بود

من جلاتو هوس رفتم قیمتش بیشتر نسبت به جای دیگه ولی خیلی خوب بود دوست داشتی تست کن توی سایتش البته قی ...

اع پس میارزه تست کنم، یه شعبه‌ش (یا فکر کنم شبیهش) نزدیکمه ولی هیچ‌وقت نرفتم بشینم😁

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
اع پس میارزه تست کنم، یه شعبه‌ش (یا فکر کنم شبیهش) نزدیکمه ولی هیچ‌وقت نرفتم بشینم😁

کلا یه شعبه بیشتر نداره تو تهران که توی دادمان غربی 

اگر نزدیک اونجایی حتما همون