2733
2734
اره خیلی دوست دارم چند زبانه بشم فعلا ترکی استانبولی و انگلیسی رو شروع کردم  اعتیاد داری به مج ...

چقدر خوب

من میخوام انگلیسی برای آیلتس بخونم

و آلمانی و چینی

ولی خیلی دارم تنبل بازی درمیارم

دیروز اینترنتی از فرادرس دوره چنینی و آلمانی خریدم

با برنامه نویسی که به امید خدا شروع کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یک سوال اگه چینی یادبگیری چند درصد ژاپنی میشه متوجه شد؟ من باید ترک نی نی سایت کنم ، نمی تون ...

راستش هیچ ربطی به هم ندارن. توی نوشتار یکمی اشتراک دارن که همون هم تلفظای کاملا متفاوت داره

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
2728
من میگم چینی و ژاپنی سخت ترین زباناهستن

ژاپنی اولش سخته بعدش خیلی شیرینه😁

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
راستش هیچ ربطی به هم ندارن. توی نوشتار یکمی اشتراک دارن که همون هم تلفظای کاملا متفاوت داره

وای مرسی اتو جون

فکر کردم خوابیدی🥺

ای بابا من خوشحال بودم چینی یادبگیرم،  ژاپنی راحت می تونم یاد بگیرم ، آخه ژاپنی ها از بعضی کلمات چینی تو نوشتار استفاده می کنن🤕🤧

ژاپنی اولش سخته بعدش خیلی شیرینه😁

به نظرم کره ای هم شیرینه یکم یاد گرفتم خودم درحده سلام😂ولی نمی تونم بنویسم چون خودم یادگرفتم پدرومادرم مخالفن که من کره ای یاد بگیرم عاشق زبانه کره ایم و خیلییییییییی دوست دارم برم کره جنوبی ولی دارم اینگیلیسی می خونم

با اینکه داستانه منو بد نوشتی ولی تو،هنوز همون خدای خوبه منی🥲
وای مرسی اتو جون فکر کردم خوابیدی🥺 ای بابا من خوشحال بودم چینی یادبگیرم،  ژاپنی راحت می تونم ...

نه من این ساعت تازه بیدار میشم😅 

یه توضیح خلاصه بهت بدم که راحت متوجه بشی. سیستم نوشتاری ژاپنی سه بخش داره. هیراگانا، کاتاکانا و کانجی. هیراگانا پایه‌ی زبان ژاپنیه، کاتاکانا هم مخصوص نوشتن کلمات خارجیه. 

این وسط میمونه کانجی. توی زبان چینی حدود چهل و هشت الی پنجاه هزار تا کانجی داریم، یعنی یه سری کاراکتر هستن که هر کدوم یه معنی میده. مثل این که من هر وقت بخوام کلمه‌ی درخت رو بنویسم، به جاش شکل درخت رو بکشم، یه همچین چیزیه

از این پنجاه هزار تا، دو هزار تاش وارد زبان ژاپنی شده ولی با تلفظ متفاوت. مثلا این 山 کانجی کوهه که تلفظ ژاپنیش میشه ″یاما″، ولی تلفظ چینی میشه ″مان″ 

امیدوارم جواب سوالت رو گرفته باشی❤️

2738
به نظرم کره ای هم شیرینه یکم یاد گرفتم خودم درحده سلام😂ولی نمی تونم بنویسم چون خودم یادگرفتم پدروما ...

الفبای کره‌ای خیلی آسونه، توی چند ساعت میتونی مسلط بشی عزیزم 

امیدوارم همیشه موفق باشی ❤️

نه من این ساعت تازه بیدار میشم😅  یه توضیح خلاصه بهت بدم که راحت متوجه بشی. سیستم نوشتاری ژاپن ...

مرسی عزیزم ، دستت درد نکنه توضیح دادی💗😍😍😍

اره پارسال داشتم اینترنتی بخش ابتدایی چینی یاد می گرفتم که ول کردم😐

ولی الان مصرم یاد بگیرم

مرسی عزیزم ، دستت درد نکنه توضیح دادی💗😍😍😍 اره پارسال داشتم اینترنتی بخش ابتدایی چینی یاد می گرف ...

خیلی خوبه، بازار کار خیلی خوبی داره هر جای دنیا که باشی 😍 امیدوارم موفق باشی، حتما ادامه بده🤗