2733
2739
عنوان

فیلم جیران چقدر غمگینه

303 بازدید | 16 پست

بمیرم بره شاهمون چقدر غصه خورده طفلی چقدر مظلوم بوده همه واسش نقشه می‌کشیدن

ما ایرانیا از عشق و عاشقی شانس نداریم به اجدادمون رفتیم

طفلی جیران

ولی روح ناصر الدین شاه شاد چقدر پای عشقش موند تا آخرین نفس

نظر شما چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادامش اومده؟

نه

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
2728
من ندیدم ولی ناصرالدین شاهی که اونهمه زن و بچه داشته چطور عشق داشته

خودش یه جا تو فیلم میگه وقتی ۱۴ سالم بود به زور رسم و قدرت مجبور بودم اون زنا رو عقد کنم ولی قلبن با جیران بوده

2738

واقعا روحش شاد

نصف مملکتو داد رفت..بمیرم واسه مظلومیتش که انقدر از خودگذشتگی کرد،وام گرفت،امتیاز داد،رفت مسافرت،من فداش شم  که یه نصفه حداقل گذاشت..🚶‍♀️

(حسن فتحی جان جانی🚶‍♀️)

رویای بابل
2706