2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فحش و بددهنی در هیچ شرایطی عادی نیست و نشان دهنده ی عدم اصالته

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2731

تو کات اره وقتی کسی رو دوست نداری دیگه چشاتو میبندی دهنتو وامیکنی  

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

سوال اصلیت این نیست به نظرم

اما در کل کسی که موقع کات، فحاشی میکنه، یعنی تمام احساسشو به طرف مقابل نابود کرده از قبل (حالا به هر علتی). 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2738
سوال اصلیت این نیست به نظرم اما در کل کسی که موقع کات، فحاشی میکنه، یعنی تمام احساسشو به طرف مقابل ...

آره این نیست.

بعد چندین سال رابطه سر سوتفاهم ، همینجوری حرف کات بود بینمون.طرف فکر نمی‌کرد جدیش کنم.پیشنهادشو داد

وفتی گفتم اوکی کات قاطی کرد،از همون شب هی گفت باورم نمیشه و فلان،تا امروز که دیدم یهو پیام داده با توپ پر و عصبانیت،که فلان فلان شده معلوم نیست چه خبر شده و چرا کات خواستی و ریدی تو زندگی من و این حرفا ! ینی تو این توهمه که بخاطر کس دیگه ای و ببخشید لاشی بازی! باهاش کات کردم‌‌..

آره این نیست. بعد چندین سال رابطه سر سوتفاهم ، همینجوری حرف کات بود بینمون.طرف فکر نمی‌کرد جدیش کنم ...

آآهان

ای بابا

عقلم قد نمیده 😕😕

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم