2733
2739

خانواده دختره راضی بودن(یکی نبوود بگه اخه مرد مومن دخترت رو دستت مونده)
بعد چندماه پسره میره خواستگاری و پدرش میگ اگر میخایش باید قید منو بزنی (ازین جمله کلیشه ایا ک میگ یا من یا دختره )
پسره هم ب هوای اینک بعدا پدرش نرم میشه و اشتی میکنن دختره رو انتخاب میکنه 

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه همه خانواده پسره پدر مادر عمه عمو همه از دم ناراضی بودن ب جز دایی پسره ک مشکل کار همین بوده
ب پسره میگ بعد عقد بیاید پیش خودم(ی استان دیگ)
پسره و دختره عقد میکنن و میرن پیش داییه
و یکی دوسالی اونجا زندگی میکنن
بعدش دیگ‌خانواده دختره از کوچه ما بار میکنن عملا خبری ازشون نداشتیم تا ا

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️

من خبر نداشتم ازینا تا اینک امشب مامان دختره رو دیدیم داشت تعریف میکرد خودمون را پول پیش کم صاحبخونه داره پرتمون میکنه بیرون شوهرم حقوقش ب ما نمیرسهه دومادمونم اضافه شده
میگ دومادم پول تو جیبیشم از ما میگیره
ما

2728

ما خودمون هشتمون گرو نهمونه باید فکر ایناهم باشیم می‌نالید میگفت خانواده دوماد کمکشون نمیکنن نامردیه و. فلان تا بخوایم ب دومادمون یکم حرف بزنیم دخترم میپره بهمون و طرفداری شوهرشو میکنه 
پسره ن کار میکنه ن هیچی فقط نشسته تو خونه
بابام میگفت بابای پسره از خداشه پسرش هیچ کاری نکنه و باعث بشه طلاق بگیرهه

مادره الان داشت درد و دل میکرد میگفت حقوق شوهرم کم خونه ندارم صابخونه داره پرتمون میکنه بیرون دومادمون هم ب همون اضاف شده اصلا دخترم هیچی پدر پسره ب پسرشش کمک کنه

2738

من اینجا هردو خانواده رو مقصر میدونم 

یعنی پدر و مادر دختره اینقدر ابهت ندارن حداقل تو روی دخترشون وایستن؟

جدای ازینا قبل اینک دخترشونو بده ب این میسنجیدن. پسره چی داره چی نداره 

دوم اینک پسره خیلییی خیلیییی بی مسئولیت و بی غیرته واقعا 

مادرم اینقدر ناراحت شد اینارو شنید اینقدر ناراحت شددد 

میگفت چرا خانواده ها جفتشون همچین ‌کردن 

سلاام،،،امضات زدی بودی که انسانی میخونی و نمیشه کنکور تجربی بدی خانوادت نمیذارن یا کلا سنجش اینجوری کرده که نمیشه مثلاذبا دیپلم انسانی کنکور تجربی داد؟؟؟؟

من ازینکه"نشد"ناراحت نیستم ازینکه "چرا هیچوقت واسه من نمیشه" ناراحتم