2733
2739

تورو خدا بگین از اول اولش چیکار کنم هیچی نمیدونم خدای سوتی دادنم 

همیشه همسرم باهم بود همه کارا رو اون می‌کرد 

الان تنهام فرودگاه مهر آباد هم نرفتم توروخدا بگین از اول تا آخرش چه غلطی باید بکنم کجا باید برم 😭

وای عزیزم خیلی حس خوبیه کاش شرایطش رو داشتم همین الان با ی ماشین با سرعت زیاد تو تونل و باد خنک خودم رو برسونم فرودگاه و سوار هواپیما بشم :) 

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اول برو گیت پلیس وسایل بزار رو دستگاه ایکس ری  بعد که چک شدی وسایل بردار برو شرکت کارت پروازت بگیر

بعد بارات بده قسمت بار و بعدم بازرسی و وسایلت بزار رو دستگاه وبعدم سالن انتظار

2738
نگا کن اصلا ترس نداره من خودم واسه اولین بار سوار شدم یکماه پیش تازه جای پنجره نشستم تو تمام تایم پر ...

نههههه من نمیترسم 😭😂😂😂

تنهایی تا حالا سوار نشدم اصلا نمیدونم کدوم سمت برم کدوم قسمت 

میری مدارکت چک میکنن 

اگ نتی گرفتی بلیط و 

بلیط صادر میکنه میده دستت 

چمدونت همونجا تحویل میدی 

بعد میری جایی ک چک کنن بلیط و رد میشی 

میری تو سالن انتظار میشنی تا صدا بزنن و اعلام کنن میری میدی بلیط و از گیت رد میشی 

😬😬

وای عزیزم خیلی حس خوبیه کاش شرایطش رو داشتم همین الان با ی ماشین با سرعت زیاد تو تونل و باد خنک خودم ...

چه قشنگ گفتی

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
نههههه من نمیترسم 😭😂😂😂 تنهایی تا حالا سوار نشدم اصلا نمیدونم کدوم سمت برم کدوم قسمت 

بپرس راهنمایت میکنن ،به سلامتی کجامیری،شوهرت کجاس

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
2706