2733
2734
عنوان

بچم تب داره تورو خدا ب دادم برسید

296 بازدید | 26 پست

سرشب حواسم نبود.با اینکه تب داشت واسه اینکه مایعات بخوره بهش شربت شیره دادم..لعععععنت ب من😭😭😭😭😭 تورو خدا بگین چیکار کنم.دوتا شیاف گذاشتم...

یک سال و یازده ماهشه

پاشو ببر دکتر. زود 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
فقط شکمش و پشتش داغه...نمیدونم جیکار کنم

باا اب سرد پاشویه نکنی چون احتمال تشنج میره بالا باید با درجه ابو کم کم بیاری پایین اگه میتونی ببری دکتر که بهتره

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!

وقتی فقط شکم و کمرش داغه شاید اصلا تب نباشه ‌ شیره هم طبعش گرمه شاید حرارت بدن بالا رفته. همینجوری رو هوا دوتا استامینوفن هم دادی به طفل معصوم ؟ اول تب سنج بذار دقیق ببین چنده با دست و لامسه حس کردن که ملاک تب نیست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706