2733
2734
ولی واقعا انتخابش به یه بله گفتن و بچه دار شدم هم به یه ... ربط داره هرکسی هم میتونه انتخاب کنه ازد ...

ببین هر کسی میتونه بهترین زندگی رو به بدترین تبدیل کنه

پس اگر کسی چه خانوم چه آقا زندگی متاهلی موفق و عالی داره واقعا باید بهش افتخار کنه

چون عاشق شدن اسونه ولی عاشق موندن سخته 

عشق رو پیدا کردن آسونه ولی عشق رو نگه داشتن سخته

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب نگه داشتن به اندازه به دست آوردن سخته درسته

به نظر من حتی نگه داشتن خیلی سخت تره و لذت بخش تر 

چون ادم ثمره اون سختی رو میبینه

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2731
خوب انتظار چه مردی داری شما من نمیفهمم

کسی که عوض نشه بعد ازدواج

و متاسفانه نمیشه فهمید کی عوض میشه کی نمیشه😐

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
کی گفته یه بله بلاخره اون بله که نمیشه به هر کی داد باید یه مرد خوب قوی کارکن مستقل باشه مگه فقط به ...

ببین اولا خودتو درگیر سن و سال نکن که بیچاااره میشی از من گفتن بود

الان من که ۲۵ سالمه کم حوصله شدم؟ اتفاقا به یه ثباتی رسیدم تکلیفم مشخص تره هنوزم میگم زوده واسه ازدواج 

دوما ببین درسته به هرکسی نمیشه بله داد ولی اتفاقا اینایی که ازدواج کردن و میان افتخار میکنن همونان که به هرکسی بله دادن حتی اونایی که ما بهشون بله ندادیم حتی به بهتراشم بله ندادیم

و اینکه گفتم همون بالا هم اولش کسی نمیدونه چی میشه فقط یه انتخابه

هیچ کس نمیدونه اینی که انتخاب میکنه خوشبختش میکنه یا نه

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!
ببین هر کسی میتونه بهترین زندگی رو به بدترین تبدیل کنه پس اگر کسی چه خانوم چه آقا زندگی متاهلی موفق ...

من خیلی حس خوبی از حرفای شما میگیرم.

مرسی که حالمو عوض کردی 🥰

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
ببین هر کسی میتونه بهترین زندگی رو به بدترین تبدیل کنه پس اگر کسی چه خانوم چه آقا زندگی متاهلی موفق ...

سخته خیلیم سخته

ولی این یه انتخابه که هرکس میتونه داشته باشه

اونی که انتخاب کرده وقتشو بذاره روی این کار بر اونی که انتخاب کرده هیچ وقت تمرکزش رو این مورد نباشه هیچ برتری نداره

فقط سلیقه هاشون متفاوته

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!
2738
ببین اولا خودتو درگیر سن و سال نکن که بیچاااره میشی از من گفتن بود الان من که ۲۵ سالمه کم حوصله شدم ...

مشکل میدونی چیه؟

اینه که توقع داری کسی خوشبختت کنه

من به عنوان خواهربزرگترت بهت میگم از زندگیت لذت ببر 

ببین اون ازدواج تو سی سالگیم همون ریسک تو ۱۸سالکی رو داره و به قول خودت قابل پیش بینی نیس و اینکه میگی ادم های عالی رو رد کردی از نظر من به شخصه اشتباه بوده

ما زتده ایم که با چالش ها و ریسکای مختلف زندگی کنیم و زندگی قشنگ رو خودمون بسازیم هیچ کسی صد نیست همونطور ک خودمون صد نیستیم

چیزی که هست اینه لذتهایی رو که تو ۲۵سالگی میتونی تجربه کنی هرگز همونو تو چهل سالگی تجربه نخواهی کرد

من خیلی حس خوبی از حرفای شما میگیرم. مرسی که حالمو عوض کردی 🥰

فدای تو بشم برات بهترین ها رو ارزو میکنم

من جنگ و حرصی از کسی ندارم

فقط میدونم به چیزی که فکر میکنی جذب میکنیش

دوس دارم دخترای گل مجردم حس خوبی از متاهلی بگیرن که انشالله بهترین ها رو جذب کنن

مشکل میدونی چیه؟ اینه که توقع داری کسی خوشبختت کنه من به عنوان خواهربزرگترت بهت میگم از زندگیت لذت ...

نه اتفاقا من هیچ جای زندگیم از کسی توقع نداشتم واسه چیزی

چه برسه واسه خوشبخت کردنم

کیسای عالی رو رد نکردم کاملا معمولی بودن ولی بقیه با همون معمولیا فخرفروشی کردن حتی پایین تر اون معمولیا

و اینکه من ترجیح میدم خودمو درگیر عدد و رقم نکنم

واسه کسی که برنامه داره نظم داره و درحال رشده، ۴۰ سالگیش اگه بهتر ۲۵ سالگیش نباشه بدترم نیس 

همونطور که خیلیا میگفتن ۱۸ بهترین سنه ولی برا من ۲۵ از ۱۸ خیلی بهتر داره پیش میره خداروشکر

نه اتفاقا من هیچ جای زندگیم از کسی توقع نداشتم واسه چیزی چه برسه واسه خوشبخت کردنم کیسای عالی رو ر ...

برات بهترین لحظه ها رو ارزو دارم دختر قشنگ و گل

مشکل میدونی چیه؟ اینه که توقع داری کسی خوشبختت کنه من به عنوان خواهربزرگترت بهت میگم از زندگیت لذت ...

چقد شما خانم عاقل فهمیده ای هستی خدایی کی حوصله داره تو سن بالا عروسی کنه بچه دار بشه

چقد شما خانم عاقل فهمیده ای هستی خدایی کی حوصله داره تو سن بالا عروسی کنه بچه دار بشه

فدای محبتت مهربانو 

میدونی ادما متفاوتن این دوست گلمونم عقاید قشنگ و خوبی داره و دیدگاهش با ما متفاوته فقط همین

2706