2733
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

1699 بازدید | 21 پست

خارجیا خریدشون ریسکه چون میگن قلابی بینشون زیاده و گارانتی نداره.

بین ایرانیا چی خوبه؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

😍هیچ مارکی 

کمر درد میاره فقط واسه مهمونی خوبه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوو راضیم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2728

من الجی گرفتم دیگه پناه بررخدا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مامانم بوش آلمان داره عالیه . من بکو ترکیه دارم خیلی خوبه راضیم . از جای معتبر بگیری و کد و شکل اصلیشو از سایت معتبر مثل دی جی کالا با اونی که مغازه هست مطابقت بدی کلاه سرت نمیره . تقلبیا خیلی معلومن . یه سرچ بکن

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2740
شما پاکشوما دارید عزیزم ؟

ن ماله من بوشه

اما تحقیق ک کردیم پاکشوما از همه بهتر بود اونموقع ک ما میخواستیم بخریم نمیداد تو بازار چون داشت قیمتا بالا میرفت واسه همین بوش خریدیم

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
ن ماله من بوشه اما تحقیق ک کردیم پاکشوما از همه بهتر بود اونموقع ک ما میخواستیم بخریم نمیداد تو باز ...

پاکشوما بنظرتون پنل لمسیش خوبه یا دکمه ای؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

عزیز دلم من دیشب بچم تو پنج ماهگی سقط شد 😭 شما بعدش تونستید بعد سقطتون باردار بشید ؟؟ میترسم نازا بشم 

🥺❤️ بالاخره به آرزوم رسیدم مرسی خدا که منو معلم کردی 😍متاهل 😁💚 
من بوش دارم  ولی درکل پشیمونم  هیچی شستشو با دست نمیشه اصلاهم روشنش نمیکنم

یعنی ماشین تمیز نمیشوره؟نمیدونم والا خیلیا رو دیدم که راضی بودن

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه تقسیم شده عقل هست چون هیچکس علنا اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه:)
من زیرووات دارم مامانم الگانس دو طبقه رومیزی مال مامانم بهتره چون پیش شستشو داره و ظرفا که از قبل ...

پیش شستشو نداشته باشه چه مشکلی میش میاد؟

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه تقسیم شده عقل هست چون هیچکس علنا اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه:)
2706