2733
2734

بلا فاصله میرفتم کلاس زبان تا الان مدرک زبان داشته باشم😂😂😂در حسرتم چرا زودتر نرفتم

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو ۵ سالگی چیو عوض میکردم پستونکمم نمیتونم بگم    

میشد از همون موقع کلاس زبان رفت تا الان دیپلم و لیسانس زبان داشته باشی😂❣

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(
میشد از همون موقع کلاس زبان رفت تا الان دیپلم و لیسانس زبان داشته باشی😂❣

الانم بهار ترم آخرمه😌

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
2740

درس نمیخوندم الکی برا کنکور استرس بگیرم😐ک صورتم پر جوش بشه

چیزای چرب و اینا کمتر میخوردم و همون اوایل بلوغم ک پوستم جوش میزد بهش رسیدگی میکردم و هر کی هرچی میگفت و نمیزدم و میرفتم قشنگ ی دکتر حسابی ن خوددرمانی الان وضعیتم این نبود ک همه بزنن تو سرم و اعتماد به نفسمو از دست بدم

😊

بیشتر تلاش می‌کردم برا کنکور و یه رشته‌ی دیگه انتخاب می‌کردم

البته می‌دونم که در هر صورت نمیشد، چون افسردگی داشتم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
دیر نیست بکوب بخونی میتونی یه ساله بگیری

نه باو

فشرده ۴ سال

معمولی ۸ سال به طول می انجامد😂

عب نداره میگیرم بالاخره

عاقلانه تر زندگی میکردم ، دیوونه تر لذت می‌بردم 

خیلی کارا رو که نبایدو نمیکردم خیلی کارا رو که باید و میکردم .عاشق نمی‌شدم... دنبال یه آرزو میگرفتم . همش استفاده میکردم 

2706