2737
2739

انتخاب رشته ی بهتری میکردم 

قدر اطرافیانم رو بیشتر میدونستم به خصوص پدربزرگ  و مادربزرگ خدابیامرزم رو 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 

اوووم

خیلی کارا میشد بکنم

مثلا همو موقع نمیذاشتم افسرده شم الان

و هرگز خیلی کارایی که تهش پشیمونی شد نمیکردم

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه عجب یکی راضیه!!! خوش به حالت

پوستم کنده شده تو ۱۰ سال گذشته خیلی بهم سخت گذشته ولی خب راه درست رو اومدم شاید اشتباه هم داشتم ولی خب باعث شده که الان تصمیم درست بگیرم اگر اون اشتباهه نبود الان این تصمیم درست هم نبود کلا هر کاری از دستم اومد کردم کلی جون کندم هر چی هم نشد از توانم بر نمی اومده

اوووم خیلی کارا میشد بکنم مثلا همو موقع نمیذاشتم افسرده شم الان و هرگز خیلی کارایی که تهش پشیمونی ...

دیر نیست معلومه سنت کمه

بیفت دنبال هرچیزی که دوست داری

ممکنه به همش نرسی ولی همه درها بسته نیست

از کلاس اول رفتم

اها

پس کل هشت سالو خوندی

راسی اشتباه کردم فک کنم سه سال و چند ماهی میشه😃

موفق باشی

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(
اها پس کل هشت سالو خوندی راسی اشتباه کردم فک کنم سه سال و چند ماهی میشه😃 موفق باشی

ممنون همچنین❤

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
2738
دیر نیست معلومه سنت کمه بیفت دنبال هرچیزی که دوست داری ممکنه به همش نرسی ولی همه درها بسته نیست

نه دیر که نیس

تازه ۱۵.۱۶ سالمه