2737
2739
عنوان

تجربه من از اکستنشن مژه

7459 بازدید | 14 پست

آقا نکنید 

نمیرزه، حالا به من زیاد گفتن نکن مژه هات میریزه من کله شقی کردم حالا پیش بهترین مژه کار رفتم قشنگ یک سوم مژه هام ریخته شایدم نصف باید سریتا بزنم زودتر در بیاد

حتی میتونه رشد مژه های خودتونو متوقف کنه 

فقط اولاش قشنگه خیلیم مصنوعی میشه هیچی خط چشم و ریمل‌ نمیشه 

وقتی اکستنشن رو مژه هاته خودت نمیفهمیش چقدر کم شده و ریخته،ولی بعد ریمو میبینی کلی جای خالی داره 

از هر ده مژه کار،فقط فقط یدونه کار بلد و باانصاف وجود داره بقیه خدا نمیشناسن انقدر چسب زیاد استفاده کرده بودن چند بار ریموش کرد شست بازم تو ریشه هاش چسب داره 

خلاصه نکنید هیچی قیافه نچرال نمیشه 

هزینه اش چه قدر میشه و چند وقت یه بار نیاز به ترمیم داره؟

من یکی از دوستام مژه هاشو لیفت کرده بود هم راضی نبود میگفت همه مژه هام ریختش

از زمین دامن بیفشان همسفر با ماه باش🌙

منم عیدی گول خوردم و کردم.عینننن چییی چسب کرد تو چشمم.کلی هم مصنوعی شده بودم.عوضی زیربارم نمیرفت حرومش بلشه،میگفت بیا۵۰ بده ریموش کنم.شبش تا صب وازلین گذاشتم روچشمم فردا چشام کردم تو اب داغ همه رو کندم.تا یه ماهم تو چشمم چسب بود خدا لعنتش کنه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوس داشتم ولی تجربه های بقیه منصرفم کرد واینکه دامادمون وکیله میگف یه خانومی شکایت کرده بود مژه کاشته بود مژه کار دستش خورده چسب ریخته تو چشمش و اسیب دیده جوری که بینایش مختل شده

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔
2731

انقد میگن نکنین اینکارو گوش نمیدین باهمین هزینه میشه سریتا خرید هم قشنگ تره هم مژهای خودتونه مصنوعی نیس

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

خیلی ممنونم که گفتید عزیزم🌹

اره فقط قیافه نچرال عالیه 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
هزینه اش چه قدر میشه و چند وقت یه بار نیاز به ترمیم داره؟ من یکی از دوستام مژه هاشو لیفت کرده بود ه ...

کاشت اولیه ۳۰۰ الی ۴۰۰ ترمیم ۱۵۰ الی ۲۵۰ 

منم الان لیفت و لمینیت کردم کلی ویتامینه اینا زدم حالا مهم نیست این چند تا هم بریزه 

منم عیدی گول خوردم و کردم.عینننن چییی چسب کرد تو چشمم.کلی هم مصنوعی شده بودم.عوضی زیربارم نمیرفت حرو ...

انگار جارو گذاشتی رو مژه هات از بس مصنوعیه انگار جادوگر میشی من الان فکر میکنم میگم چطوری روم میشد با اونا میرفتم بیرون

2740
کاشت اولیه ۳۰۰ الی ۴۰۰ ترمیم ۱۵۰ الی ۲۵۰  منم الان لیفت و لمینیت کردم کلی ویتامینه اینا ...

میشه گفت پس اگه ریمل مارک خوب پیدا کنیم تقریبا هم قیمت درمیاد

از زمین دامن بیفشان همسفر با ماه باش🌙
منم خیلی دوس داشتم ولی تجربه های بقیه منصرفم کرد واینکه دامادمون وکیله میگف یه خانومی شکایت کرده بود ...

نه نکنیا، خط چشم و ریمل‌ خوشگلتره اصلا نکن 

منم مژه کارم اینقدر بی‌وجدان بود عین چی چسب ریخته بود 

ولی چسبی که واسه مژه مصنوعی گزاشتن استفاده میشه بعد از یه هفته همش ریخت منم به مسیول سالن گفتم زیر بار نرفت ۵۰۰ تومن ازم گرفت رفتم یه تقویت مژه سرینا گرفتم والا صد شرف داره

همون ریمل ساده خوبه مژه ها رو قشنگ میکنه

یا میتونید از تقویت کننده های طبیعی مژه استفاده کنید 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.