2733
2734

نوزاد ده روزه ام هر روز بعد از شیر دادن سکسکه میکنه طبیعیه؟

هر چقدر شیر میدم بازم یک ساعت بعد بیدار میشه شیر میخواد چیکار کنم؟ شیر خشک با شیشه بدم بهش دیگه سینه امو ول میکنه؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سکسه بعدا شیر یعنی سیره

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
با اجازه استارتر ی سوال تو نه هفته کیسه اب پاره میشه اخه دوبار تو‌ دوروز وایساده بودم ابکی ترشح ازم ...

نمیدونم میشه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
اشتباه میکنن علایم رفلاکسه زیاد بهش شیر نده. وگرنه سر بیست روز رفلاکس میگیره

ای واای پدر منو دکتر دخترم سر این موضوع دراورد ،آخرش دکتر عوض کردم

چقد ریخت عزیزم خدانکنه پاره شع مگه چیکار کردی

هیچی اون قد نبود اما ردش رو مثه ی خط رو شلوارم دیدم خیچ درد یا خونی هم ندارم اما ترشحاتم زیاد شده . کاری نکردم. اما یکی گفت تو نه هفته نمیشه هفته ها اخره

ای واای پدر منو دکتر دخترم سر این موضوع دراورد ،آخرش دکتر عوض کردم

پسر من دقیقا اینجور بود دکترش گفت از علایم ریفلاکسه . هرچی شیر بهش میدادیم انگار سیر نمیخورد

مثل روانشناسا نظر میدم...ولی مثل دیوونه ها عمل میکنم🥲