2737
2739

من پنج شش ماه پیش برا ارتودنسی دوتا دندان شماره پنجم رو کشیدم اما دیدم دندان هام صاف شد ولی جای اون دوتا در نشد هر ماه هم به مطب مراجعه میکردم و برام کش عوض میکردم تا امروز که به دکترم گفتم جای اون دندان هایی که کشیدید یکذره هم پر نشده و به تکنسین گفت بینشون کش بندازه من حس میکنم از اول باید کش مینداخته اما حواسش نبوده الان همش فکر میکنم پنج شش ماه اضافه باید ارتودنسی تو دهنم بمونه بخاطر بیخیالیش شما همون موقع که دندان کشیدید براتون کش انداختن یا چند ماه بعدش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون موقع 

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
2738

من الان ۴ماه از ازتون میگذره ماه سوم رفتم تا برام دوتا دندون هم زمان کشید بعد یه مدت باز گذشت جای زخم که خوب شد رفتم برای تعویض کش که همون موقع بینشون کش انداخت الآنم دوسه هفته میگذره که یکیشون خوب جفت شده دومی هم کم کم داره تکون میخوره

2706