2737
2734

پسرم ۴ سالشه ی چند روز هست وقتی میره جیش می کنه میاد بیرون دوباره ی ۵ دقیقه بعد میگه بازم جیش دارم میره ی چند قطره جیش می کنه میاد

خیلی نگرانم یعنی علتش چیه؟

پیش چه دکتری ببرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دل و پهلوشو با روغن‌سیاهدونه چرب کن با شال گرم ببند چایی نبات بده بخوره ببین چطور میشه

اخه سردی نکرده مثلا امروز دوباره رفته جیش کرده بعد از ۵ دقیقه میره ی چند قطره میاد خودشم خیلی زور میده تا همون چندقطره بیاد

2738

منم همین مشکلو داشتم رنگ ادرارم یکم تیره تر بود یا خونی دکتر بهم گفت عفونت ادراری داری بهم گفت میوه های آبدار مثل هندوانه زیاد بخور . درضمن این که چایی نبات عالیه من خیلی سر این موضوع اذیت شدم ولی خداروشکر خوب شد یه جوری که همه بهمذمیگفتن شاش بند

شآید کمه که به سوزش نرسیده فقط تکرر ادار ایجاد کرده باید دکتر معاینه کنه

تکرر ادرار یعنی چی 

پسرم انگار اخر ادرارش میمونه کامل بیرون نمیاد

تورو خدا دعا کنین کلیه اش مشکل نداشته باسه

حتما ببر دکتر کلیه و مجاری کودکان

اگه تهرانی معرفی کنم

احتمال زیاد عفونت ادراری داره(که اصلا نگران کننده نیست)

احتمالش هم هست سنگ کلیه داشته باشه

به نظرم قبل دکتر رفتن ببرش ازمایشگاه بگو یه ازمایش عفونت ادراری میخواد،ترجیحا ادرار اول صبح باشه بهتره

اطفال خوب نیس یا اورولوژی ببرم

ببر دکتر اطفال 

توخونه بهش اب بده یا مایعات ببین چنددیقه ای ادرارمیگیره 

بچه خاهرم دستشویی نمیره هی میگیم بیا جیش کن جیش نه اصلن ولی اگه به زور قبول کنه بره یه لیتر جیش کنه شاید میتونه خودشو نگع داره تا چندساعت

فک نکنم عفونت باشه ببریدش حتما پیش متخصص ارولوژی شاید مجرای ادراریش تنگ شده باشه 

چون گفتید همه ادرارش تخلیه نمیشه شاید شاید این باشه که من گفتم ، نگران نباشید و از متخصص وقت بگیرید 

2706