2737
2734
عنوان

بچه ها میشه یکم با من حرف بزنید

88 بازدید | 7 پست

من برای تدریس دیروز رفتم مدرسه یه نمونه فارسی و ریاضی تدریس کردم،مدرسه جفت خونه بابام ایناس و چون بچه های آبجیم توی همون مدرسه هستن مدیر و معلمها کاملا خانوادمو میشناسن،

ولی به غیر از من یکی دیگه هم بود،با اینکه خوب درس دادم و امیدوارم قبول بشم،همش میگم نکنه اون بهتر من بود؟ اونو انتخاب کنن،

بعد وقتی مدیر بهم گفت شما برای رفت و آمد میخوای سرویس بگیری براتون نمیصرفه،کنجکاو شدم مگه حقوقش چقدره یعنی در حد پول سرویسه،و همینا رو قبل مصاحبه پرسیدم،میگم نکنه فکر کنن من با حقوق کم مشکل دارم منو رد کنن،

به نظرتون یه پیام به مدیر بدم از علاقم به تدریس بگم،و بگم اصلا پولش برام مهم نیست؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی نگو شاید اگر بخوان ردت کنن بخاطر این باشه که نمیخوان و اینو بهونه میکنن

وای دل تو دلم نیست،وقتی تدریس میکردم متوجه شدم معلم‌های دیگه با تعجب نگاه میکردن،حتی یکیشون پرسید قبلا کجا تدریس میکردی،یعنی با تمام وجود رفتم وسایل کمک آموزشی آماده کردم و تدریسم کامل بود

2728
اگر مدیر این فکرو میکنه به خاطر حقوق نمیخوای بیای بهش بگو حقوق اولویت من نیس به خاطر علاقه کارم رو ا ...

اره خودمم فکر میکنم باید تاکید کنم که حقوق اصلا برام مهم نیست

2738