2733
2739
عنوان

انقد از دست شوهرم حرصیم حالم بده دلم میخواد برم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 46 پست
خوش به حالت من دختر ارومیم اون منو با خواهر و مادرش مقایسه میکنه اونا دائم تو خونه کار میکنن بهشم گف ...

توباید خودتو تغییر بدی تا دووم بیاری منم ی ادم ساده بی زبون بودم برای اینکه از پس خودم بربیام روخودم کار کردم 

توام مثل خودشون رفتار کن

شوهرت ناراحت شد اصلا اهمیت نده من خودمو سنگ دل کرده  بودم عمداااا اهمیت نمیدادم به اخمو تخمش تا ازسرش دربیارم وگرنه روزگارم عین شوهر ذلیلا میشد

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
شوهرتو خسیس بار نیار و توکارای خونه اجازه نده ازت جواب پس بگیره و تحت فشار بذارتت  گاهی عمدا خ ...

همه اینا رو میگم بهش ولی تغییر نمیکنه خودش میبینه من حتی شب تا صب خواب درستی ندارم دخترم نمیذاره بخوابم دیشبم خودش فهمید حرف زور میزنه اما غرورش مهم تر بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم بد متوجه شدی برا من خرج میکنه برا خودش خرج نمیکنه بعد میاد منتشو میزاره به من که من خواسته ...

افرین عزیزم

شوهرت احتمالا ازنظر مالی تحت فشاره ک اینکارو میکنه یانه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2731
همه اینا رو میگم بهش ولی تغییر نمیکنه خودش میبینه من حتی شب تا صب خواب درستی ندارم دخترم نمیذاره بخو ...

باشناختی ک ازشوهرت داری زیاد بحرفاش اهمیت نده اگ میدونی تودلش چیزی نیست باهاش بحث نکن کل کل نکن فک کن رادیو داره حرف میزنه بکارات برس و بی تفاوت باش چاره ای نیس 

وقتی ببینه ک روتو تاثیرنداره بالاخره کنار میذاره اخلاقشو

افرین عزیزم شوهرت احتمالا ازنظر مالی تحت فشاره ک اینکارو میکنه یانه

نه پول دکتر و داره دلیل اصلیش اینه میترسه بره چون خودش میگه مشکوکم به دیابت ولی ترس اینو داره که واقعا دیابت داشته باشه بارها بهم گفته میترسم برم دکتر و مشخص بشه دیابت دارم

باشناختی ک ازشوهرت داری زیاد بحرفاش اهمیت نده اگ میدونی تودلش چیزی نیست باهاش بحث نکن کل کل نکن فک ک ...

اره با یه مشاورم صحبت کردم گفت باید ظرفیتت و ببری بالاتر حالا اینو میگم جنبمم و بیشتر کنم اخلاق خیلی بد دیگش اینه خیلی خاله زنکه و من متنفرم از این مردا

نه پول دکتر و داره دلیل اصلیش اینه میترسه بره چون خودش میگه مشکوکم به دیابت ولی ترس اینو داره که واق ...

بهش بگو بهتراز اینه ک مشکل داشته باشی و بدتر بشه اونوقت مجبوری هزینه چند برابر کنی 

2738
اره با یه مشاورم صحبت کردم گفت باید ظرفیتت و ببری بالاتر حالا اینو میگم جنبمم و بیشتر کنم اخلاق خیلی ...

یعنی چی خاله زنکه چکار میکنه

بهش بگو بهتراز اینه ک مشکل داشته باشی و بدتر بشه اونوقت مجبوری هزینه چند برابر کنی 

بارها بهش گفتم ولی کو عمل منم دیگه برام مهم نیس میخواد بره بره میخواد نره هم خب نره خودش ضرر میکنه

بارها بهش گفتم ولی کو عمل منم دیگه برام مهم نیس میخواد بره بره میخواد نره هم خب نره خودش ضرر میکنه

اره خب همینطوری میشه 

یعنی چی خاله زنکه چکار میکنه

مث زنا غیبت مردمو میکنه همه رو تحقیر میکنه میاره پایین مسخره میکنه مثلا میگه فلانی ترشیده نمیخواد عروس شه دیشب برا دختر مردم حرف در میاره میگم تهمت نزن تو از هیچی خبر نداری چجوری انقد راحت مردم و قضاوت میکنی همیشه بقیه رو میکشه پایین تا خودشو بالا بکشه

مث زنا غیبت مردمو میکنه همه رو تحقیر میکنه میاره پایین مسخره میکنه مثلا میگه فلانی ترشیده نمیخواد عر ...

بهش بگو اینحرفارو نزن سربچت میاد دوسندارم تاوان رفتارای تورو بچمون پس بده

فک میکنم از اخر زندگی خودمونم سر همین حرفاش به باد میده  

اره دیگه شوهرمنم تامیاد حرف بزنه بهش فورا میگم هیچکیو قضاوت نکن سرمون میاد ازخودشون بمونن 

درموردشون حرف نزن 

2706