2737
2739
عنوان

درمان شپش😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این شونه شپش که میفرمایید رو باید از داروخانه بخرم؟آخه یه شونه تو خود شامپو هست منتها اصلا رشک رو از ...

اره اون شونش بدرد نمیخوره برو داروخونه اون شونه مخصوصش فلزیه

لااااااایک نکن نکن نکککککن اگه لایک کنی خری 😂
2731

عزیزم فقط هر روز برو حمام شامپو نرم کنده ازریشه موهات بزن چند دقیقه بذار بمونه 

بعد از شانه قدیمی ها هستا از اون بگیر با دندونه کوچیکش موهاتو از کف سر شونه کن هم خودت هم دختر تا ی هفته ابن کار کن همشون میره

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
باید همه اعضای خونواده با هم شامپو شپش بزنین و شونه کنین روزی دو سه بار و با سرکه ام بزارین شب تا صب ...

آخه شستن ها خیلی سخته کاش با دخترم همزمان گرفته بودیم دو هفته پیش همه چیو شستم اون خوب شده تقریبا تازه من درگیر شدم...ولی خوب این شونه شپش رو حتما میخرم

2740
از راهنماییتون سپاسگذارم🙏

منم دخترم پسرم خودم درگیرش هستیم پسرمو که کچل کردم 

خودم دخترمم در حال درمان هستیم 

خواهش میکنم

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
قطره کیمیا یبار بزنی تمومه، عااالیه تمیزکاری نمیخاد بو نداره، قیمتشم ارزونه

این قطره که میفرمایید از کجا باید بگیرم؟قطعیه؟خودتون یا اطرافیانتون استفاده کردن؟

2706