2733
2734
عنوان

درمان شپش😥😥😥

970 بازدید | 34 پست

دو هفته پیش موهای دخترم شپش گذاشت من همه زندگی رو شستم به موهاش شامپو ضد شپش نلا زدم و سرکه اون داره کم کم خوب میشه که حالا خودم شپش گرفتم چیکار کنم دوباره باید همه زندگی رو بشورم؟درمان قطعی و سریع برای شپش دارید؟

دکلره مو معجزه میکنه

تجربه اقدام و بارداری و سقط دارم و سونو و آزمایش بلدم تفسیر کنم کمک خاستین بگین🩺           ژینا‌گیان,تونامری,ناوت‌ئه‌بیته‌ره‌مز . .           من یه INTJ  منطق گرام با من از عشق حرف نزنید🥲. درخاست دوستی ندین❌ اینکه از مشکلاتم با همسرم میگم دلیلی نمیشه که بخام خیانت کنم درخاست نده آقای محترم🤢           کسایی که تو تاپیک های کودک همسری میگن ده سالمون بود ازدواج کردیم هشت تام بچه داریم راضیم احترام بزارید . مثل سگ دروغ میگن . یاد بگیرید به هر چیزی احترام نزارید کودک همسری همون آدمخواریه فقط خوردن روح آدم :)        بیاین ما بدبخت بیچاره ها بچه نیاریم شاید نسل بدبختی منقرض شد و دنیا شاد شد...به جای اینکه تو بارداری قرآن بخونی تا فرزند صالح بیاری قبل بارداری کتاب تربیت فرزند بخون مشاوره برو و حسابتو پر پول کن قول میدم فرزند صالح بیاری❤️     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

باید همه اعضای خونواده با هم شامپو شپش بزنین و شونه کنین روزی دو سه بار و با سرکه ام بزارین شب تا صبح بمونه حتما تمام وسایل و لباسارو و ملحفه هارو با اب داغ بشور و اتو کن تا تخم شپش جایی نمونه حتی تشکارو اگه بخار شو داری بخار بزن یا اتو داغ کن یه تخمش باشه باز زیتد میشه من دو هفته طول کشید تا همه از بین رفت 

سرکه بزن به موهات بمونه،بعدش بشور،نرم کننده بزن شونه کن با شونه شپش هرچی هست بریزه ،یک روز در میان انجام بده تا تموم بشه همه وسایلای خونه روهم تامیتونی بشور،

مهم دله،وگرنه چشم هرروزیه بهترشومیبینه
ما ی تابستون کلا در گیر بودیم شامو نلا سرکه اسپند همرو استفاده کردیم جواب نداد فقط شونه شپش جمع کرد

جدی میفرمایید؟ممنون از راهنماییتون و ارزانی داشتن تجربیاتتون

2706