2733
2734

موهاتونو یسره باز میذارین گرمی نمیکنین

من تا باز میکنم ول میکنم گرمی میکنم طاقت نمیارم میبندم یا موقع کارکردن خیلی اذیت میشم تودستوپامه انگار راحت نمیتونم کار کنم 

چجوری باموهای باز گرمی نمیکنین و دوروبرتون پخش نمیشه😀😀

شونه میکنم قشنگ صاف میکنم جمع میکنم پشتم ول میکنم تامیخوام بکارای خونه برسم همش میریزن جلوم نمیتونم راحت کارکنم ازیورم گرمی میکنم فورا میبندم

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
همش گیس میکنم

عمش ک نمیشه یوقتا دوسدارم ول کنم یدون کشو گیس یکم لذت ببرم اصلا نمیشه 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

منکه همیشه بستس

یه وقتایی کاری ندارم باز میکنم یه کم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
منکه همش گیسه وگرنه کلا تو دستو پاست

همش میگم خوشبحال اونایی ک موهاشونو باز میذارنو اصلا گرمی نمیکنن

یاتوفیلما موهاشون بازه اصلا نمیبندن همش اینواونور میگم ایناهم ایا اذیت میشن یانه

یا بخوام فرکنم ک اصلا چقد سخته بخدا

سلام 

یک عدد موبلند تا پایین کمر هستم 

مدتی هم موهام تا پشت زانو بود 

اگر مریض نباشم همیشه می بافم 

الان کرونا دارم ۱۶ روزه حال ندارم گوجه ای می بندم پشت سرم  کلی هم ریختن 

این بود تجربه من از مو 🙂

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2706