2733
2739
عنوان

بخاطر دوتاپرنده ازپاافتادم

707 بازدید | 24 پست

بچهاا من همونم که مریضم ۱ماهه رماتیسم دارم و نمتونم راه برم بچها شمااعتقادداریدبه اینکه اومد نیومدداره پرنده به ادم الان بعضی ازدوستام میگن بهت نیومده پرندهاتونورد کنیدبره یعنی اگ رد کنیم خوب میشم یامثلامیگن چشم ونظره 

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خرگوشو شنیدم اومد نیومد داره ولی بقیه رو نه  

کلا به نظرم ادم حیوون نگه نداره بهتره ممکنه اه اون بگیره ادمو شاید فکر میکنیم داریم بهش خوبی میکنیم ولی واقعا جای حیوون تو‌خونه زندگی ادم نیست طبیعت جایگاهشونه همین سگ و گربه رو هم ادم ها باب کردن عادی سازی کردن که میارن تو خونه کلا در خصوص حیوانات هیچی سر جاش نیست 😅

پرنده بدبخت چه گناهی کرده ول کنید این خرافات رو یعنی اگه پرنده نمیاوردید رماتیسم‌نمیگرفتید؟

دارم سوال میپرسم خودم اعتقادندارم

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

قبول ندارم این حرف و

وجود اونا پر از خیر و برکت تو خونه

مگه میشه پرنده معصوم و بی گناهی که داری ازش مراقبت میکنی برات شر داشته باشه؟ باورتو تغییر بده، بیماری ربطی نداره جز جدایی ناپذیر زندگی هر ادمیه

2738
قبول ندارم این حرف و وجود اونا پر از خیر و برکت تو خونه مگه میشه پرنده معصوم و بی گناهی که داری از ...

میدونم‌گلم خودم‌ هم اعتقادندارم 

منم خرافاتی نیستم ولی پرنده با حیوونای دیگه مثل سگ و گربه فرق داره ما سگ و گربه رو زندانی نمیکنیم ولی پرنده رو زندانی میکنیم خدا رو خوش نمیاد گاهی بدبیاریا و مریضیا به اشتباهات و ظلمایی که میکنیم مربوط میشه

میدونم‌گلم خودم‌ هم اعتقادندارم 

جای هیچ حیوونی توو قفس نیست

به شخصه باغ وحش نمیرم

اسب سواری رو هم حیوون ازاری میدونم 

ولی ارتباطی بین بیماری شما و پرنده نیست عزیزم

ایشالا زودتر حال جسم و دلت خوب بشه گلم 

2706