2737
2734
عنوان

کیا سزارین زایمان کردن بیاین دلداریم بدید خواهشا😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8831 بازدید | 249 پست
همینو بگم بهت بااینکه درد داشتم و یه لحظه نتونستم دراز بکشم و کمرم خم بود بخاطر شرایط. ولی صد بار بر ...

واقعااا به زووور رفتی سزارین؟؟چطوری راضی شدن سز کنی؟

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوش‌به حالت زود کیسه ابت پاره شد..من دیک خسته شدم...دلم میخواد دیگ هفتع ۳۹-۳۸حداقل زایمان کنم..ولی ه ...

هيچوقت اسرار به چیزی نکن

همیشه بسپار دست خدا

من دکترم گفت تا هفته 40زایمان نمیکنی 

فرداش کیسه ابم پاره شد هفته 38بودن رفتم زایمان

و ای کاش درد داشتم ولی کیسه ابم تو خونه پاره نمیشد

21ساعت درد کشیدم مرگمو با چشمم دیدم بچم 21ساعت تو بی ابی اذیت شد هرچیم میگفتم سزارینم کنید میگفت نه باید زور کنی

اخرم غش کردم رفتم سزارین 

بهترین لحظه زندگیم بود

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

من هم سزارین شدم هم طبیعی هرکدوم یه سختی داره ولی طبیعی فقط خوبیش اینه من روزدوم کلاا خودم پاشدم ولی سزارین ۱۰روزطول کشید تا یه کم سرپاشدم ...ولی توسزارین دیگه بچه روحاضروآماده میزارن توبقلت 😃😃انشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم واسه ماهم دعاکن 

من خودم به اصرار خودم و با کلی بدبختی سزارین شدم..قبول نمیکردن که .. عصن اینکه میگی ناراحتی ازینکه ...

🤣🤣🤣🤣اره به هرکی میگم تعجب میکنه چرا ناراحتم..اخن میدونی من مشکلم اینه باید یه چیزی میبود ک میکف سزارین...اصلا فکرشم نمیکردم بگه سزارین.بچه ک سرش تو لگنه...وزنشم ک نرماله...شرایط حادهم ک نیستم...معاینه لگن هم نکرده ..پس چرا گفته سزارین؟؟

چ معاینه هایی داره؟؟

طبیعی معاینه میکنن ببینن چند سانت باز شده دهانه رحم منو ۱۵ بار معاینه کرده مردم و زنده شدم هرسری ، خداروشکر سز شدم باز 

شعور داشته باش😐 همین! هیچکس از بی شعوری خیری ندیده !! 
2738
اگه واقعا دکترتو قبول داری همه چیو بسپار به خودش

دوستم ک راضی بود..تو پذیرش ۲۴هم نظرات رو خوندم اکثرا راضی بودن..اخه پولکی هم نیس بگم پولکیه و به خاطر‌اون گفته سزارین

من خودم به اصرار خودم و با کلی بدبختی سزارین شدم..قبول نمیکردن که .. عصن اینکه میگی ناراحتی ازینکه ...

دولتی رفتی مگه؟خصوصیا راحت سزارین میکنن

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
چمد روزه سر پا شدی؟؟؟درد نداشتی بعدش؟؟

نزار طبیعی بیاری که زجرکش میشی و دور از جون میگی میمردم بهتر بود...گوش نده برو سزارین کن حتمااااااا

گـرگ، گرگ میزاید و گوسـفند،گوسفند..   فقط انـسان است که گاهی گـرگ میزاید و گاهی گوسـفند . . .
عزیزم من یکی رو میشناسم که دکترش خواست سزارین کنه و شوهرش نزاشت گفت باید طبیعی بزای چون براسزارین دک ...

توشهرما که راحت سزارین اختیاری میکنن توخصوصی

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
عزیزم من یکی رو میشناسم که دکترش خواست سزارین کنه و شوهرش نزاشت گفت باید طبیعی بزای چون براسزارین دک ...

این دکتره اصلا پولکی نیست...ک بگم واسه پول گفته سزارین...هیچی نمیگیره...حالا جالبه دوستم یه دکتر دیک معرفی کرد گف‌اون دوتومن میگیره و طبیعی زایمان میکنه😑😑😑😑

استارتر بخدا من نه شیاف زدم نه پمپ درد استفاده کردم.اصلا هم نخوابیدم.همش بسته به بدن خودت و کار جراح ...

اره راس میگی....باید چیزای مقوی بخورم و تقویت شم فقط.

2706